UA
  RU

  Бен Аффлек розповів з якими залежностями боровся у підлітковому віці 

  Редагувати переклад
  Так, наприклад, актор пережив панічну атаку, після того як курив марихуану в 15 років 
  
  Бен Аффлек розповів з якими залежностями боровся у підлітковому віці - Фото 1

  Бен Аффлек щиро зізнається, що куріння трави не давало йому задоволення, а пристрасть до алкоголю в майбутньому тільки стала проблемою. 

  У нещодавно опублікованій книзі “Добре, добре, добре: Усна історія “Під кайфом і сум'яття” Річарда Лінкейстера, у фільмі якого зіграв невелику роль у 1993 році Аффлек, актор зізнається, що не приєднався до акторського складу, коли ті пили чи вживали наркотики . 

  “Я пережив поганий досвід із марихуаною, коли мені було 15. Я мене була дисоціативна панічна атака. Так що я курив траву в тому випадку, якщо все це робили, а в інших випадках і імітував. Мені справді не подобалася марихуана”, — зізнається 48-річний актор. 

  "Я також не був дуже щасливим алкоголіком", - продовжив актор, який був дуже щирий у поясненні своїх стосунків зі спиртними напоями протягом останніх кількох років.

  Бен Аффлек розповів з якими залежностями боровся у підлітковому віці - Фото 2

  Читай також: Співак The Weeknd звинувачує організаторів премії "Греммі" 2020 у корупції 

  “Я став алкоголіком набагато пізніше, і зараз я перебуваю на стадії одужання, так що це зовсім інша історія. Я нервувався, думаючи, а чи маю я пити сьогодні, адже завтра треба працювати. Деякі люди дійсно пили на роботі або навіть під кайфом під час зйомок”.

  Аффлек також згадав, що деякі зі складу знімальної групи картини "Під кайфом і сум'яття" їздили на стрільбищі заради забави, до чого зараз він ставиться зовсім по-іншому. 

  Оскароносний актор пояснив: “У Техасі існують особливі правила носіння та використання зброї. Більшість із нас народилися в штатах, де рушницю було практично неможливо придбати. Тому частиною нашої новонабутої свободи було рішення взяти зброю і поїхати на стрільбище на вихідних. На той час це здавалося веселим і невинним проведенням часу, але усвідомлюючи зараз, яка існує проблема у молодих людей та їхнє ставлення до зброї, мені незручно згадувати минуле”. 

  У той час, як зірка “Зниклої” знімалася у легендарного режисера, йому було лише 20 років. Колегами зі знімального майданчика Аффлека тоді стали Паркер Поузі, Ентоні Репп, Адам Голдберг, Меттью Макконахи та Міла Йовович. 

  Статті на тему