UA
RU

Вагітна Емілі Ратаковські демонструє найсексуальніший купальник сезону

Редагувати переклад
"Янголятко в моєму животі", - написала дівчина у посту, що надихає. 
Вагітна Емілі Ратаковські демонструє найсексуальніший купальник сезону-Фото 1

Емілі Ратаковський не втомлюється купатися на увазі, демонструючи наскільки прекрасною і привабливою може бути жінка в положенні. 

29-річна актриса і модель знову показала свій живіт у короткому кліпі, який вона виставила в Інстаграм у понеділок. На даний момент дівчина проводить канікули біля моря, тому зухвалий купальник став невід'ємною частиною її екіпірування. Ратаковськи, яка поки що все ще перебуває в очікуванні появи на світ свого первістка від чоловіка Себастьяна Беара-МакКларда, піднімає окуляри і поглядає на мільйонну публіку зухвалим поглядом. 

Ще у жовтні акторка та модель у традиційному есе для видання  Мода повідала, що вагітна, і навіть пояснила, чому вона збирається розкривати інформацію з приводу статі дитини.  

“Коли ми з чоловіком говоримо друзям про те, що я вагітна, перше, що вони запитують після поздоровлень, це знаємо ми, на кого ми чекаємо? Нам подобається відповідати, що ми не впізнаємо стать дитини, поки їй не виповниться 18 років, і лише тоді вона сама нам повідомить про своє рішення”, — написала дівчина у тому оповіданні. 

Вагітна Емілі Ратаковські демонструє найсексуальніший купальник сезону-Фото 2

“Багато хто сміється з подібної заяви. Однак у цьому є правда. Можливості набагато ширші за ті, що надає наявність певних статевих органів, з якими народиться наша дитина. Правда в тому, що ми точно не уявляємо, хто росте у моєму животі. Якою буде ця людина? Якими будуть його батьки? Як малюк змінить наше життя, і хто ми такі? Це приголомшливий, але водночас жахливий концепт, який змушує нас відчути себе безпорадними та смиренними”. 

Читай також: Суперечливий фільм Sia "Музика" зазнав жорстокої критики 

Ратаковський також розповіла, що раніше називала себе забобонною, але саме зараз розуміє все інакше. 

Вагітна Емілі Ратаковські демонструє найсексуальніший купальник сезону-Фото 3

“Усвідомлення, що я можу наврочити або віра в те, що можу спроектувати свої думки будь-яким чином, що може спричинити певний результат - все це називається "магічним мисленням". Це механізм подолання труднощів, який змушує людей відчувати, що вони все під контролем”. 

“Раніше я використовувала магічне мислення у ситуаціях, коли я хотіла добитися чогось потрібним мені чином. Зараз, втім, я намагаюся не представляти рожевий або блакитний ковдру в своїх руках. Я занадто смиренна, щоб вірити в помилкові уявлення про контроль. Я повністю і незаперечно безпорадна, коли справа доходить майже до всього, що пов'язано з моєю вагітністю: як змінюється моє тіло, ким буде моя дитина. Але мене, напрочуд, це не турбує. Замість того, щоб відчувати страх, я знаходжу нове розуміння спокою. Я вже багато чого навчаюсь у цієї людини, яка росте в моєму тілі. Я неймовірно здивована”. 

Статті на тему