Edit page title Вагітна Єва Лонгорія побачила світ у шовковому вбранні
Edit meta description Актриса відвідала церемонію нагородження Гільдії художників по костюмах, яка відбулася 20 лютого у Беверлі-Хіллз. 42-річна Єва Лонгорія ста

Close edit interface
UA
RU

Вагітна Єва Лонгорія побачила світ у шовковому вбранні

Редагувати переклад
Актриса відвідала церемонію нагородження Гільдії художників по костюмах, яка відбулася 20 лютого у Беверлі-Хіллз.
Вагітна Єва Лонгорія вийшла у світ у шовковому вбранні.

Єва Лонгорія. Фото: Getty Images

42-річна Єва Лонгорія стала однією із зірок, які вручали почесні статуетки. Головні нагороди дісталися костюмерам фільмів "Я, Тоня", "Форма води" та "Диво-жінка". Також були відзначені серіали «Оповідання служниці», «Корона», «Гра престолів» та інші. 

Читайте також: ЗІРКОВИЙ ГАРДЕРОБ: ЄВА ЛОНГОРІЯ

Відколи зірка серіалу «Відчайдушні домогосподарки» оприлюднила новину про свою вагітність, вона все частіше почала з'являтися на світських заходах. Її імені немає серед лауреатів на премії, проте її можна було побачити і на «Золотому глобусі», і на премії Гільдії продюсерів. Напевно, церемонія «Оскар» не залишиться без її уваги.

Вагітна Єва Лонгорія вийшла у світ у шовковому вбранні.

Єва Лонгорія із зірковими подругами. Фото: Getty Images

Для появи Лонгорія вибрала шовкове плаття пудрового кольору і сорочку-халат в тон до сукні, які підкреслили животик зірки, що округлився.

Нагадаємо, для акторки цей дитина стане первістком, А для її чоловіка, 49-річного мексиканського бізнесмена Хосе Антоніо Бастона, він буде четвертою дитиною.

Статті на тему