UA
RU

Вагітна Христина Річчі таємно вийшла заміж за Марка Хемптона

Редагувати переклад
Знаменитість сказала: "Так!" своєму коханому.
Вагітна Крістіна Річчі таємно вийшла заміж за Марка Хемптона-Фото.

Instagram/@riccigrams

Весілля - це завжди добре, особливо якщо це весілля знаменитостей. Минулими вихідними, в суботу, Крістіна Річчі поділилася зі своїми шанувальниками чудовою новиною - вона вийшла заміж за свого обранця Марка Хемптона.

Вагітна акторка опублікувала святковий знімок у себе на сторінці в Instagram і лаконічно підписала: "Містер та місіс". Молодята були одягнені у біле вбрання та позували на тлі великої квіткової арки.

Друзі Крістіни та Марка відразу почали вітати пару зі створенням сім'ї та порадіти за них встигли такі знаменитості як Келлі Ріпа, Джульєтт Льюїс, Хелена Крістенсен, Єва Чен, Октавія Спенсер та інші.

Зважаючи на все, пара вирішила обійтися без пишного святкування та зайвої уваги до своєї сім'ї. Крістіна Річчі обрала просте вбрання у молочному відтінку, зібрала низький хвіст, а доповнила свій весільний образ маленьким букетом із хризантем. Очевидно, що знаменитість та її чоловік відзначали важливу подію, але лише у колі рідних та близьких.

Зв'язати себе шлюбом Крістіна Річчі та Марк Хемптон вирішили через два місяці після того, як актриса оголосила про свою вагітність. Це буде перша спільна дитина у актриси та її дружини.

Читайте також: Вагітна Дженніфер Лоуренс взяла участь у мітингу за право жінок на аборт

Нагадаємо, що Річча вже має 7-річного сина Фредді від першого браку з Джеймсом Хердегеном. Актриса розлучилася з ним через сім років подружнього життя, причому в заяві вказала, що причиною розлучення стало домашнє насильство.

Статті на тему