UA
RU

Billboard Music Awards 2019: найкращі образи з червоної доріжки

Редагувати переклад
Вчора відбулася одна з найочікуваніших церемоній музичного світу, і ми вже готові обговорити з вами зіркові образи із червоної доріжки.

Першого травня у залі MGM Grand Garden відбулася щорічна церемонія вручення нагород Billboard Music Awards. Цього року знаменитості здивували своїми відвертими вбраннями, особливо Єва Лонгорія, яка обрала для свого світського виходу ультракоротку сукню, з-під якої було видно нижню білизну. Також всі були приємно здивовані цікавим вбранням Тейлор Свіфт: співачка одягла коротку сукню, розшиту рюшами бузкового кольору від Raisa & Vanessa.

Billboard Music Awards 2019: найкращі образи з червоної доріжки-Фото 1

Читайте також: СОФІ ТЕРНЕР І ДЖО ДЖОНАС ТАЄМНО ПОЖЕНИЛИСЯ ПІСЛЯ ЦЕРЕМОНІЇ BILLBOARD

На червоній килимовій доріжці заходу з'явилися Приянка Чопра зі своїм чоловіком Ніком Джонасом, Софі Тернер, Сіара (вона з'явилася у чорній сукні від Stephane Rolland). Яскраве, у прямому сенсі цього слова, вбрання продемонструвала і Карді Бі: її жовтий костюм у східному стилі від Moschino привернув багато уваги, особливо до фігури та її нещодавно збільшених грудей.

Billboard Music Awards 2019: найкращі образи з червоної доріжки-Фото 2

Приянка Чопра залишилася вірна індійському дизайнеру Zuhair Murad і обрала білу сукню із запахом, розшиту перламутровими паєтками. А на додачу до образу боллівудська актриса одягла діамантове намисто.

Billboard Music Awards 2019: найкращі образи з червоної доріжки-Фото 3

Софі Тернер вирішила порушити класичний дрес-код і прийшла на церемонію у сріблястому брючному костюмі Louis Vuitton.

Billboard Music Awards 2019: найкращі образи з червоної доріжки-Фото 4

Більше зіркових образів ви зможете побачити у нашій галереї нижче: 

[mc_gallery id=153489]

Статті на тему