UA
RU

Бізі Філіппс звинуватила Джеймса Франка у жорстокості

Редагувати переклад
Актриса заявила, що колега був грубий і виявив жорстокість до неї.
Бізі Філіппс звинуватила Джеймса Франка у жорстокості-Фото 1

Бізі Філіппс. Фото: Getty Images

39-річна Бізі Філіппс випустила мемуари, в яких написала також про зйомки серіалу "Хулігани та ботани". За словами зірки, 40-річний Франко застосував силу щодо неї на зйомках цього серіалу.

Це було схоже на те, що за літо він прочитав «Безпечного їздця», «Скаженого бика» або щось таке й вирішив, що єдиний спосіб домогтися того, щоб його сприймали всерйоз, — це бути чортовим мучителем», — написала дівчина.

Бізі Філіппс звинуватила Джеймса Франка у жорстокості-Фото 2

РРРРРРРРРРРРРРРРРРРР. Фото: Getty Images

Неприємна ситуація сталася, коли режисер попросив Бізі вдарити Джеймса в груди, коли вони бігли за машиною, а потім вимовити свою репліку:

Але Джеймс не відповів те, що слід сказати за сценарієм. Натомість він схопив мене за руки і закричав в обличчя: «Ніколи більше не торкайся до мене!» А потім кинув мене на землю.

Читайте також: ДЖЕЙМС ФРАНКО Вперше вийшов у світло зі своєю дівчиною

Акторці обурило, що Франка за це не був покараний, проте наступного дня він вибачився перед нею за свою поведінку.

Джеймс - чортова кінозірка. Так, він страшенно поводився зі мною. Але він страшенно красивий і чарівний », - в результаті зізналася Філіппс.

Нагадаємо, Джеймс Франко став одним із акторів на адресу якого на початку 2018 року посипалися звинувачення у сексуальних домаганнях. Проти нього виступили п'ятеро жінок, які нібито стали жертвами. 

Статті на тему