UA
RU

Шляхетний вчинок: Каньє Вест знайшов другу частину провокаційного відео з Кім Кардаш'ян і повернув його екс-дружині

Редагувати переклад

Щоб хто не говорив, але Каньє (він же Є) вчинив благородно.

Шлюби розпадаються, люди розходяться, але не багато хто здатний зберігати здоровий глузд і повагу до своєї екс-половинки. Каньє Вест довів, що він поважає Кім Кардаш'ян і, незважаючи ні на що, готовий її захищати та підтримувати. Це довів його останній вчинок.

Шляхетний вчинок: Каньє Вест знайшов другу частину провокаційного відео з Кім Кардаш'ян і повернув його своїй екс-дружині.

Instagram / @ kimkardashian

В інтерв'ю для Hollywood Unlocked реп-виконавець розповів, як врятував репутацію Кім Кардаш'ян в черговий раз. Йє згадав, як він придбав другу частину секс-відео за його екс-дружини від Рея Джея, з яким Кім зустрічалася в молодості і який виклав у мережу home-відео з сексуальним контекстом. Одна частина його була опублікована в 2007 році, але минулого року випливла інформація, що є і друга. Причому це розповів менеджер Джея і повідомив, що готовий віддати матеріал тільки Уесту особисто в руки, оскільки Кім є матір'ю його дітей.

Примітно те, що перед цим Кім Кардашьян запросила Йе на зйомки шоу Saturday Night Live, де вона вперше поцілувалася з Пітером Девідсоном і після чого почали поширюватися чутки про їхній роман. Але репер не прийшов, а натомість він вирушив на зустріч з екс-бойфрендом Кардаш'яном, щоб забрати провокаційний матеріал.

Ти дійсно збиралася покликати мене на шоу показати як цілуєшся з хлопцем, з яким ти зустрічаєш прямо в мене на очах? Після того, як я не полінувався і пішов забрав ноутбук у Рея Джея тієї ночі?

- Згадував в інтерв'ю Йе.

Я зустрівся з ним в аеропорту, повернувся нічним рейсом, доставив їй запис о восьмій ранку. Я передав цей ноутбук їй і вона заплакала, коли побачила його. Знаєш, чому вона плакала? Це говорить про те, як її часто використовували. Це говорить про те, наскільки люди не любили її, вони просто бачили в ній товар.

- говорив Каньє Вест.

Читайте також: Після оголошення про розлучення з Еммою Робертс Гарретт Хедлунд заарештовано

Також в інтерв'ю зірка зізнався, що часто переживає з приводу спільної опіки над ними з кимось чотирма дітьми. Останнім часом було кілька випадків, коли сім'я Кардашьян-Дженнер не пускала Є на поріг будинку побачитися з дітьми. Одного разу його не пустила Кім через присутність Девідсона в гостях, іноді вийшла плутанина з Днем народження Чикаго, коли Каньє не був запрошений на святкування дочки. Також між колишнім подружжям були сварки через обліковий запис старшої дочки Норт у TikTok – Йе забороняє знімати їй контент або надавати його на попереднє схвалення реперу, а ось Кім нічого такого в цьому не бачить.

Загалом, Каньє можна любити або ненавидіти, але все ж таки, цей благородний вчинок вартий уваги.

Статті на тему