UA
  RU

  Бред Пітт не відвідав премію BAFTA через сина Меддокса

  Редагувати переклад
  Актор готовий пожертвувати нагородженням, аби лише налагодити стосунки із сином. 

  Бред Пітт не відвідав премію BAFTA через сина Меддокса-Фото 1


  На вихідних у Лондоні відбулася церемонія нагородження премії BAFTA, на якій 56-річний американський актор Бред Пітт був удостоєний перемоги у номінації «Найкращий актор» за роль у фільмі «Одного разу у Голлівуді».

  Проте відвідати цей захід знаменитість не зміг. Як повідомляють закордонні ЗМІ, головною причиною відсутності голлівудського актора став його син Меддокс, з яким він має досить напружені стосунки.


  Читайте також: Мілла Йовович народила третю дитину в 44 роки

  За словами близьких до оточення Джолі-Пітта, 18-річний Меддокс, який зараз навчається в університеті в Південній Кореї, «дав своєму батькові можливість поговорити з ним». Крім того, інсайдер додав, що бути батьком — найважливіше для Бреда, тому він не роздумуючи скасував свою поїздку до Великобританії. 

  Нагадаємо, американський актор посварився зі своїм сином під час перельоту приватним літаком. Тоді Бред Пітт добряче напідпитку і став розмовляти на підвищених тонах з тоді ще своєю дружиною Анджеліною Джолі. Меддокс став на бік своєї матері, а потім взагалі відмовився називати себе сином голлівудського актора. 


  Статті на тему