UA
RU

Бредлі Купер нарешті прокоментував свій передбачуваний роман із Леді Гагою 

Що окрім роботи над одним фільмом пов'язувало зірок? 

Бредлі Купер нарешті прокоментував свій передбачуваний роман із Леді Гагою.

Усі фанати фільму “Зірка народилася” знають, що Еллі та Джексон були пристрасно закохані одне в одного, але що ж до акторів, які зіграли героїв? 

Плітки про те, що між Леді Гагою та Бредлі Купером щось більше, ніж просто робочі відносини, почали з'являтися у 2018 році, коли у кінотеатрах дебютував їхній спільний фільм. Було ясно, що між акторами існує тісний зв'язок. Сама Гага підтвердила, що між нею та Купером виникло міцне тяжіння у той самий момент, коли дівчина побачила Бредлі. 

Незважаючи на чутки, сама Гага давно підтвердила, що з Купером її точно не пов'язують романтичні стосунки. 

«Так, люди побачили кохання. Мабуть, кожен бачить те, що бажає”, - розповіла Гага на шоу Джиммі Кіммела у 2019 році. Вона знала, що чутки стали ще наполегливішими після них з Бредлі спільного виступу на "Оскарі". Втім, дівчина зазначила, що Купер сам зрежисував постановку, знаючи та розуміючи, як усе має виглядати. 

Нарешті, понад два роки Бредлі Купер сам відповів на чутки про себе і Леді Гаге в інтерв'ю для The Hollywood Reporter, 

Обговорюючи виступ на Оскарі, Бредлі підтвердив, що вони дійсно просто грали. Більше того, існує проста причина, чому все виглядало настільки пристрасно. 

Бредлі Купер нарешті прокоментував свій передбачуваний роман із Леді Гагою.

Читай також: In or out: "Дюна" - редакція Marie Claire обговорює найпопулярніший фільм 2021 року 

Виявилося, Бредлі захотів зробити виступ схожим на те, що було у фільмі, бо дуже боявся співати наживо. 

«Це була особиста причина. Так моя тривога зійшла нанівець. Саме у цій сцені у картині вони закохуються. Це вибуховий момент, який відбувається на сцені у присутності тисяч людей… Було б дуже дивно, якби ми обидва сиділи на стільцях обличчям до публіки», — зауважив актор. 

Чесно кажучи, мені здається, що преса дуже дурна. Ми ж створили історію кохання. Для мене як для виконавиці та актриси було важливо, щоб люди повірили, що ми закохані. І ми хотіли, щоб люди відчули це кохання на “Оскарі”. Ми хотіли, щоб це відчувалося крізь екрани телевізорів”, - відповіла сама зірка фільму “Вбивство Гуччі” у листопаді 2019 року. 

Коли фільм тільки з'явився Бредлі був у стосунках із моделлю Іриною Шейк, але новина про їхній розрив почала поширюватися у червні 2019 року. Що ж до Гаги та її нареченого, то вони розлучилися ще раніше, але новина про закінчення стосунків з'явилася також у 2019 році. Зараз співачка зустрічається з Майклом Поланскі. математичним генієм, членом правління Інституту імунотерапії раку Сан-Франциско. 

 

Статті на тему