UA
RU

Брі Ларсон про славу, що впала на неї, і картину «Кімната»

Редагувати переклад

У своєму недавньому інтерв'ю акторка Брі Ларсон розповіла, як переживає сплеск популярності після того, як зіграла головну роль у фільмі «Кімната», який приніс їй номінацію на «Оскар».

73rd Annual Golden Globe Awards - Press Room

Незважаючи на те, що актриса провела більшу частину свого життя на знімальному майданчику, справжня слава прийшла до неї у 26 років. До цього дівчина грала лише епізодичні ролі в кіно та серіалах і лише завдяки драмі «Кімната» Брі Лансон стала популярною по-справжньому. Картина розповідає історію дівчини, яку викрали, коли та ще була підлітком. З того часу бідолаха живе у крихітній кімнатці разом зі своїм 5-річним сином Джеком. Хлопчик при цьому нічого, крім цієї кімнати, не бачив - він у ній народився і жодного разу її не покидав.

Room-2-Vogue-4Jan16_b

Мені досі здається, що моє життя подібне до життя головної героїні фільму, — розмірковує Ларсон. — Мені дуже часто хочеться залишитися у своєму будиночку, залишитися невідомим і невидимим, але водночас мені хочеться вийти з нього.

Брі Ларсон також зізналася, що лише звикає до свого нового статусу:

Коли я виходжу на вулицю, люди фотографують мене на iPhone, мені водночас страшно і ніяково. Тому легше сказати собі «Я залишуся вдома, дивитимуся фільми на Netflix і замовлю їжу з доставкою». Але я робила так майже все своє життя, і мені це не подобається.

Про плани на майбутнє актриса відповіла так:

Я питаю себе «Як зміниться моє життя?» Без поняття! У кіноіндустрії все швидко змінюється, тому я зрозуміла, що найлегше не чекати чогось грандіозного.

Статті на тему