UA
RU

Брітні Спірс напише книгу про своє життя

Редагувати переклад

Співачка уклала договір на 15 мільйонів доларів.

У Брітні Спірс, безперечно, триває новий етап у житті, тому вона вирішила, що настав час написати власну книгу, так би мовити, з перших вуст.

Брітні Спірс напише книгу про своє життя.

Instagram/@britneyspears

За співпрацю з поп-принцесою боролося жодне видання, але переміг у цій гонці видавничий дім Simon & Schuster, який заплатив за ще не випущені спогади 15 мільйонів доларів. У новій книзі Брітні буде в деталях розписано про її творче сходження, взаємини з членами її сім'ї, зокрема, і з батьком Джеймсом Спірсом.

Зазначається, що договір зі співачкою став однією з найбільших угод з часів мемуарів Барака та Мішель Обами, який був укладений у 2017 році. Тоді видавничий будинок заплатив близько 60 мільйонів доларів. А 2001 року Білл Клінтон також підписав договір на 15 мільйонів доларів за свою книгу “Моє життя”.

Брітні Спірс не просто так вирішила пролити світло на те, що відбувається в її житті, і головним поштовхом став фоліант її сестри Джеймі Лінн "Речі, я мала розповісти". Тоді співачка залишила різку посаду в Інстаграм і висловилася з приводу нової книги сестри:

Вітаю із бестселером. Це сміливо продати книгу зараз і говорити гидоти, але це все брехня. Я хотіла б, щоб ти пройшла тест на детекторі брехні, щоб усі переконалися, що ти брешеш і робиш на мені гроші.

Також Брітні Спірс не до кінця була згодна з тим, як зображували її життя у документальному фільмі Netflix “Брітні проти Спірс”, тому мемуари – чудовий спосіб розповісти всю правду.

Читайте також: Кріссі Тейген розповіла про нову спробу зачати дитину після викидня

Ми вже чекаємо з нетерпінням виходу книги та впевнені, що вона стане бестселером. 

Статті на тему