UA
RU

Сем Асгарі одружився на Брітні Спірс: що відомо про їхнє весілля

Нарешті, співачка змінила свій соціальний статус.

Стало відомо, що Брітні Спірс та Сем Асгарі відгуляли скромне весілля у четвер, 9 червня. Захід відбувся на задньому дворі їхнього маєтку в Таузенд Оукс, Каліфорнія. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Britney Spears (@britneyspears)

Спостерігаючи за розвитком відносин між Брітні та Семом, і взагалі за життям поп-принцеси, ми чекали пишне весілля з гулянням на тиждень. Насправді ж молодята вирішили не привертати увагу до свого свята і тихо відзначили створення нової сім'ї.

Весілля знаменитість організувала лише для найближчих людей, до списку котрі увійшли Мадонна, Періс Хілтон, Дрю Беррімор, Донателла Версаче, яка створила сукню для нареченої, а також адвокат Метью Розенгарт, який допоміг співачці позбутися токсичного опікунства її батька.

До речі, батьків та сестри Брітні Спірс не було на святкуванні, так само, як і її дітей, 16-річного Шона Престона та 15-річного Джейдена Джеймса. Її брат Браян Спірс був єдиним найближчим членом сім'ї. 

Читайте також: Ріта Ора виходити заміж за свого коханого

Хоча без скандалу цього дня не обійшлося. Перший чоловік Брітні, Джейсон Александер, вирішивши зірвати весілля Спірс. Він пробрався у маєток, де проходила церемонія, і намагався зняти все у прямому ефірі в Інстаграм. Та охоронці вивели його, а адвокат Спірс повідомив, що потурбується про те, що “містер Олександр буде агресивно переслідуватися у повній мірі”.

40-річна Спірс та 28-річна Асгарі заручилися у вересні 2021 року після майже п'яти років побачень. Пара вже встигла пережити зірвану вагітність Брітні Спірс, але це тільки більше їх зблизило та додала почуттів.

 

Статті на тему