UA
RU

Брітні Спірс подякувала Леді Газі за підтримку після скандалу з Крістіною Агілерою 

Редагувати переклад
Леді Гага дає поп-зірці мільйон причин сказати "дякую". 

Брітні Спірс подякувала Леді Газі за підтримку після скандалу з Крістіною Агілерою -Фото 1

39-річна виконавиця показала свою подяку зірці фільму “Дом Гуччі” — 35-річній Леді Газі за підтримку на честь закінчення опікунства над Спірсом, що у свою чергу Крістіна Агілера відмовилася зробити. 

«Дякую тобі, Леді Гага за те, що знайшла час, щоб сказати щось таке добре. Ти змусила мене плакати. Люблю тебе”, — написала Спірс в сториз в Інстаграм лише через кілька хвилин після того, як вона присоромила 40-річну Агілеру за те, що співачка відмовилася торкатися цієї теми під час інтерв'ю. 

Пізніше Гага поділилася селфі, лежачи в ліжку, підписавши його таким коментарем: “Люблю тебе, Брітні Спірс. Проживай своє найкраще життя. Я молилася за те, щоб система поводилася з тобою як з людиною. Тепер ти назавжди змінила шлях для всіх жінок цієї індустрії. Ти постояла за себе і була такою хороброю. Спасибі тобі". 

Брітні Спірс подякувала Леді Газі за підтримку після скандалу з Крістіною Агілерою -Фото 2

Раніше Гага підтримала Брітні, сказавши в інтерв'ю для "Entertainment Tonight", що ментальне здоров'я є важливим, і не повинно використовуватися проти людини. 

Читай також: Джоан Роулінг продовжує боротися з трансактивістами і знову висловлює суперечливі погляди. 

“Я переживаю за неї, і бажаю їй всього найкращого. Я така рада, що в неї буде майбутнє, яке вона хоче”.

Брітні Спірс подякувала Леді Газі за підтримку після скандалу з Крістіною Агілерою -Фото 3

Що ж до Агілери, то колега Брітні відмовилася висловлюватися на адресу Спірс та її новонабутої свободи. Коли репортер запитав Крістіну в ході премії Latin Grammy Awards 2021, що вона думає про закінчення опікунства, дівчина розгорнулася до свого представника, і той відповів на камеру, що сьогодні подібні питання вони не обговорюватимуть. Втім, Агілера встигла сказати, що вона щаслива за Брітні. 

Виявилося, що представник Агілери поспішив закінчити інтерв'ю, тому що Крістіна мала швидко пройти на бекстейдж, і взятися за підготовку до виступу. Втім, сама Брітні не повірила у такі пояснення. 

«Відмовлятися говорити, коли ти знаєш правду, прирівнюється до брехні. Я була 13 років заручницею жорстокої та корумпованої системи, але чому людям так складно говорити про це? Я – та, хто пройшов через це”. 

Втім, Крістіна раніше висловлювала підтримку Спірс, коли висловилася на захист колезі в червні — після того, як Брітні виступила в суді. 

«Це неприпустимо, що жінка чи просто людина не має права контролювати свою власну долю, жити тим життям, якого бажає. Як жінка, яка працювала в рамках постійних умов і немислимого тиску, я обіцяю вам, що вона заслуговує на всю можливу свободу жити найщасливішим життям. Моє серце з Брітні”. 

Статті на тему