UA
RU

Брітні Спірс вирішила припинити виступати на сцені через травми з минулого

Виконавиця заявила, що їй важко зараз уявити, як вона дає концерти, адже коли співачка була під опікунством батька — не мала можливості контролювати свій творчий процес.

Зірка зізналася, що зараз почувається спустошеною та втомленою та розглядає варіант, щоб назавжди піти зі сцени. Про це вона повідомила своїх шанувальників через пост в Інстаграмі.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Channel 8 (@britneyspears)

Спірс зізналася, що досі не відійшла від токсичної опіки свого батька, яка завдала непоправної психологічної шкоди на творчість та життя зірки.

Я травмована на все життя, і так, я страшенно зла, і ні, мабуть, я більше не виступатиму, просто тому що я вперта і досягну свого,

— написала співачка, хоча пізніше вона видалила цей допис.

Читайте також: Бред Пітт про нову роль у «Швидкісний поїзд»

У шанувальників співачки зародилася надія на те, що вона знову вийде на велику сцену і збиратиме стадіони після того, як Брітні записала спільну музичну роботу "Hold Me Closer" з Елтоном Джоном. Але зірка не готова проживати ті самі емоції, коли вона 13 років перебувала під опікою батька і не могла навіть вносити правки до своєї творчості. Також Спірс заявила, що їй дуже не подобалася кількість танцюристів на сцені, але до її думки ніхто не прислухався.

Статті на тему