UA
  RU

  Брітні Спірс розповіла, які харчові звички допомогли їй навести тіло у форму. 

  Співачка зізналася, що її постать змінилася після переходу на дієту. 
  
  Брітні Спірс розповіла, які харчові звички допомогли їй привести тіло у форму.

  Брітні Спірс поділилася з фанатами фундаментальною хитрістю, яка допомогла їй стати здоровішою. 39-річна зірка, яка відома своєю пристрастю до спорту і складних танцювальних уроків, розмістила в Інстаграм відео, в якому дівчина знову показала своє тіло, що чудово рухається. У коментарях зірка пояснила, що виглядає трохи інакше, ніж у ролику, опублікованому кілька днів тому. 


  “Останнє відео, яке я запостила, була знята багато місяців тому. Саме тому моє тіло виглядає інакше”. 

  Раніше у лютому Спірс викладала запис, у якому розповідала, що хоче спробувати дієту з морозивом. У новому посту зірка пояснила, що так і не наважилася на експерименти. 


  Ні, я не стала сідати на дієту з морозивом. Я обрала контроль порцій, що дуже складно врегулювати з моєю любов'ю до Дорітос. Переходячи до позитиву, можу сказати, що моє тіло почувається набагато кращим”.  

  Брітні також повідомила фанатам, що незабаром планує отримати новий інвентар, який допоможе з танцями, які вона так любить. 

  Читай також: Названо причину, через яку Емма Вотсон поставила свою кар'єру на паузу 


  Брітні Спірс розповіла, які харчові звички допомогли їй привести тіло у форму.

  “Якщо ви ставите собі питання, чому я одягаю шкарпетки на взуття, то знайте, що чекаю появи у своєму арсеналі дуже ліричному взутті. Мармурова підлога погано позначається на моїх ногах, тому біла стрічка та чорні шкарпетки поки що зійдуть. Мої пуанти прибудуть вже завтра, і я не носила такі з тих пір, як мені було 9 років. Упевнена, що відтоді вони стали лише кращими”. 

  Прихильники Брітні відомі тим, що постійно демонструють свою підтримку за допомогою соціальних мереж, і її кількість лише збільшилася з моменту дебютного документального фільму про Брітні Спірс. Картина FX показала, як виконавиця живе під опікою отця Джеймі Спірса з 2008 року.   Брітні Спірс розповіла, які харчові звички допомогли їй привести тіло у форму.

  “Свобода вже близько, подруго. Ми любимо тебе”, - написав один із шанувальників співачки. 


  “Роби все так, як ти вважаєш за потрібне. І навіть не намагайся пояснювати іншим, що ти приголомшлива”, — висловився інший фанат. 

  Ми всі за те, щоб Брітні займалася тим, що змушує її почуватися здоровою. Втім, якби це були ми, хто займався б кардіо-танцями, то обов'язково переконалися б, що після нас чекає порція Doritos. 

   


  Статті на тему