UA
RU

Брітні Спірс вперше прокоментувала скандальне інтерв'ю про розрив із Джастіном Тімберлейком 

Редагувати переклад
Те саме, під час якого журналістка Діана Сойєр довела поп-зірку до сліз. 

Упевнені, всі пам'ятають, наскільки драматичним вийшло спілкування Брітні Спірс із відомою телеведучою у 2003 році. По накалу пристрастей воно могло б навіть посоперничати з цим інтерв'ю принцеси Діани, після якого навколо неї коло почало безповоротно стискатися. 

Чи можемо ми собі дозволити забути інтерв'ю Діани Соейр, яке вона брала у мене майже 20 років тому? Як можна було вказувати мені на “неправильний підхід”? А як щодо того, що вона змусила мене плакати?”, — поцікавилася нещодавно “звільнена” поп-зірка у пості в інстаграмі. 

40-річна Спірс продовжила тираду, пояснивши, що тоді вона ні з ким не розмовляла, коли мешкала сама в квартирі в Нью-Йорку. 

«Мій менеджер привів цю жінку в мій будинок і змусив мене розмовляти з нею в трансляції на всю країну. Вона запитала мене, чи маю проблеми з шопінгом? Коли взагалі я мав із цим проблеми?”. 

До того моменту, коли в лютому 2021 року з'явився документальний фільм про Спірс, усі забули про існування запису, і дуже дарма. 

Читай також: Святкова колекція від українського бренду Katimo, натхненна північним сяйвом

На даний момент 75-річна Сойєр під час бесіди звинуватила Спірс у тому, що вона розбила Джастіну Тімберлейку серце, поцікавившись, як могло статися, і як саме вона завдала хлопцю стільки страждань. Тоді ж Діана Соейр звинуватила Брітні в тому, що вона показує поганий приклад дітям, а також, що засмучує матерів по всій країні. 

Брітні Спірс вперше прокоментувала скандальне інтерв'ю про розрив із Джастіном Тімберлейком -Фото 1

У той же час, в інших численних інтерв'ю даного тимчасового періоду Тімберлейк мало не ідеалізувався. Втім, після виходу документального фільму про Брітні правила гри дещо змінилися. 

“Я ніколи не ділилася тим, що просто не могла розмовляти після розриву з Тімберлейком багато років тому. Я була в шоці. Коли на порозі мого будинку з'явився батько і ще три чоловіки, я навряд чи могла говорити. І через два дні менеджер привів до мене Діану Соейр у вітальню, і вони змусили мене давати інтерв'ю. Я тоді була ще дитиною. Мені було майже 22 і тоді я не розуміла всього”. 

Пристрасний пост від Брітні з'явився за кілька місяців, як Спірс відсвяткувала звільнення від батьківського опікунства, в рамках якого вона жила 13 років. І лише тиждень тому поп-діва здобула право знову розпоряджатися своїми фінансами — ось це вважаємо справжньою перемогою. 

 

Статті на тему