UA
RU

Брук Шілдс про ейджизм і про те, як вік впливає на особисте життя

Редагувати переклад
Актриса розповіла про те, що почала по-новому дивитися на свій вік.
Брук Шілдс про ейджизм і про те, як вік впливає на особисте життя.

Instagram/@brookeshields

Ейджизм - проблема сучасності, про яку варто говорити вголос, тому багато знаменитостей все частіше розмірковують на цю тему. Брук Шілдс також знайшлося що сказати із цього приводу. 56-річна актриса зізналася, що вважає оманою те, що жінка у віці перестає бути сексуальною та пристрасною.

Прийняття наших тіл відбувається пізніше. Зараз я насолоджуюся своїм тілом набагато більше, ніж будь-коли. Зараз я відчуваю, що моє тіло належить мені. Але я не відчувала цього, коли була молода,

- каже знаменитість.

Також актриса порушила важливу тему репродуктивної функції та зазначила, що “ще одна помилка про те, що жінки, які не можуть мати дітей – не важливі для суспільства, бо вони не сприяють його розширенню”.

Ми маємо життєву силу. І я думаю, що вона полягає в тому, щоб проявляє себе сексуально. Це виявляється у впевненості. Впевненість – найсексуальніша річ, з якою я коли-небудь стикався,

– зазначила Брук.

Читайте також: Дрю Беррімор розповіла про рішення вести тверезий спосіб життя 

Тема ейджизму для актриси та моделі дуже близька і цього року вона запустила проект Beginning Is Now, у якому підтримує жінок за 40 та ламає стереотипи щодо віку у суспільстві. Тут Шілдс поділилася своєю особистою історією про те, як вона не могла завагітніти та робила ЕКЗ.

У 40 років я раптово відчула, що стала дорослою. Моя фертильність змінилася. Мені було важко мати дітей, тож довелося робити ЕКЗ аж сім разів. А в кар'єрі мені сказали щось на зразок: "О, ти вже нежиттєздатна, коли тобі виповниться 40". Але я хочу сказати, що 40 це кінець, а лише початок життя.”

Брук Шілдс про ейджизм і про те, як вік впливає на особисте життя.

Instagram/@brookeshields

Пізніше Брук Шілдс відверто розповіла про своє сексуальне життя, зізнавшись, як воно розвивалося з роками. «У свої 20 років я цього боялася і думала, що роблю якийсь образливий акт, бо я католик. Через це я мав страшне почуття провини. У 30 років я навіть не думала, щоб бути сексуальною. І тільки після 40 до мене прийшло усвідомлення того, що секс - це частина нашого життя і він прекрасний, - зізналася зірка.

Також актриса зазначила, що вона прагнутиме надати правильну сексуальну освіту своїм двом дочкам, 18-річній Роуен та 15-річній Грі. Брук вчить, що не “не треба соромитися і приймати себе такими, якими вони є”. Нам імпонує такий спосіб виховання і в цілому погляд на питання жіночого віку. Наша редакція щиро рада, що все більше знаменитостей говорять про це та ламають шаблони суспільства.

Статті на тему