UA
RU

"Була спустошена і збентежена": Адель розповіла, що відчувала після розлучення з Саймоном Конеккі 

Редагувати переклад
"Здавалося, що я виконала не дуже хорошу роботу". 

"Була спустошена і збентежена": Адель розповіла, що відчувала після розлучення з Саймоном Конеккі - Фото 1

Адель знову ділиться своїми враженнями про шлюб із Саймоном Конеккі та розлученням. В інтерв'ю для Перекотиполе 33-річна співачка згадувала, як вона почувалася, коли в 2019 році їй довелося публічно розповісти про розлучення. 

“Мені стало дуже сумно. Те, що так багато людей, яких я не знаю, зрозуміли, що мені не вдалось зберегти шлюб. Я була спустошена і збентежена. Ніхто не змушував мене так почуватися, але я розуміла, що я проробила недостатньо хорошу роботу”. 

Адель тоді зізналася, що у розпаді союзу не можна звинувачувати ні її, ні 47-річного Конеккі. Більше того, дівчина відчувала, що їй необхідно змінитись, бо вона більше не знала себе. 

Після розлучення Адель почала займатися всім, що могло втихомирити її тривожність. Звісно, ​​робота у спортзалі — величезна частина цього процесу. 

«Я зрозуміла, що якщо я можу трансформувати мою силу і тіло таким чином, то справлюся і з емоціями. Саме це давало мені драйв. Візуальний та емоційний елементи збіглися”. 

Хоча майбутній альбом Адель, безумовно, був натхненний її розлученням, він також досліджує інші теми, зокрема її стосунки з 9-річним сином Конеккі Анджело.  

"Була спустошена і збентежена": Адель розповіла, що відчувала після розлучення з Саймоном Конеккі - Фото 2

Adele Rolling Stone Magazine
Фотографії з Theo Wenner for Rolling Stone

Читай також: Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Києва.

Згідно Rolling Stone, Адель говорить Анджело через колискову в стилі R&B «Моє маленьке кохання», що «мамі є чому повчитися». Видання повідомляє, що пісня також включає голосові нотатки Анджело, який ставить складні питання про розлучення його батьків. 

З того часу Адель знову знайшла кохання зі своїм хлопцем Річем Полом, з яким вона почала зустрічатися на початку 2021 року. Вона назвала ці відносини найбільш «неймовірними, щирими та легкими» з тих, у яких вона будь-коли була. 

Під час інтерв'ю Адель також розповіла, як затримка релізу її альбому через COVID-19 мало не змусила її взагалі відмовитись від його випуску.  

"Якби він не вийшов зараз, я б, напевно, ніколи б не презентувала його", - зазначила Адель. «Я знаю, що передумала б і сказала б, що його час минув. Запропонувала б розпочати роботу над новим альбомом». Але я не можу так вчинити з цією збіркою. Я відчуваю, що він заслуговує на вихід». 

 

Статті на тему