UA
  RU

  Колишня дружина Армі Хаммера нарешті висловилася щодо скандальних чуток про актора 

  Редагувати переклад
  Елізабет Чемберс розповіла, що вона думає щодо “канібалістських” повідомлень екс-чоловіка. 
  
  Колишня дружина Армі Хаммера нарешті висловилася щодо скандальних чуток про актора.

  У четвер, 28 січня, повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Голлівуд Репортер повідомив, що режисер «Клич мене своїм ім'ям» Лука Гуаданьїне та кінозірка Тімоті Шаламе ведуть переговори про возз'єднання для екранізації роману Камілли ДеАнджеліс «Кістки та всі». Сюжет картини ґрунтується на історії жінки, яка вирушила на пошуки свого батька в надії дізнатися, чому вона має бажання вбивати і з'їдати людей, які виявляють до неї прихильність. THR не повідомила, чи бере участь у проекті Армі, що знявся у фільмі «Клич мене своїм ім'ям» У повідомленні в Instagram, яким поділився аккаунт Просто Джаред, проект описаний як «фільм про людожерське кохання», і це повідомлення, мабуть, привернуло увагу відчуженої дружини Армі. 

  Ні. Слів», - лаконічно написала Елізабет. Коментар швидко зібрав понад 1700 лайків та 130 відповідей. 

  Читай також: Сила в рівності - у чому твоя суперсила

  Елізабет не надала подальших роз'яснень щодо свого зауваження, але це, ймовірно, посилання на нещодавній протест навколо колекції прямих повідомлень, нібито надісланих Армі, які стали вірусними на початку цього місяця Передбачені повідомлення включали повідомлення про сексуальні дії та інші відверті фантазії. 

  Одне з цих повідомлень, надісланих невідомій жінці, нібито гласило: "Мені потрібно випити твою кров". От тільки щодо правдивості цих меседжів усе ще точаться суперечки. 

  Колишня дружина Армі Хаммера нарешті висловилася щодо скандальних чуток про актора.

  У світлі скандалу Армі відмовився від запланованих ролей у ромкомі Дженніфер Лопес «Весілля з дробовика» та в серіалі «Пропозиція» про створення «Хрещеного батька».  

  Команда Армі не відповіла на прохання медіа прокоментувати відхід актора з “Пропозиції”. Але 34-річна зірка “Дж. Едгара” раніше виступив із заявою для E!Новини, підтвердивши, що відмова від участі у «Весіллі з дробовиком» пов'язана зі «злобними та помилковими онлайн-атаками на актора». 

  Елізабет та Армі, які мають 6-річну доньку Харпер Грейс та 4-річний син Форд Дуглас Арман, оголосили про своє розлучення у липні 2020 року після 10 років шлюбу. 38-річна актриса та героїня кулінарного шоу раніше публічно не коментувала атаки на колишнього чоловіка. 

  Статті на тему