UA
  RU

  Колишня дружина Коліна Ферта привітала його із 60-річчям

  Редагувати переклад
  Не віриться, що містеру Дарсі виповнюється 60 років!

  Колишня дружина Коліна Ферта привітала його з 60-річчям.


  Торік Колін Ферт та Лівія Джуджоллі оголосили про розлучення. Актор не зміг вибачити дружині зраду, але пара зуміла зберегти дружні стосунки поза межами шлюбу. Разом вони проводять свята та відпустку. Так, Лівія привітала колишнього чоловіка з ювілеєм. 10 вересня Ферт виповнилося 60 років. 

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  60th and not feeling it 😍 Happy birthday to best partner in crime ever (for the last 25 years and counting) 🦋🌈


  Опублікувати за Лівія Ферт (@liviafirth)

  60 років і не відчуваючи цього. З Днем народження, найкращий partner in crime (останні 25 років і надалі). Це коли Колін украв костюм Елтона Джона на зйомках Kingsmen,


  - написала вона в Instagram.

  Читайте також: У СТИЛІ 90-Х: НІКОЛА ПЕЛЬТЦ ВИСТАВИЛА ІНТИМНІ ЗНІМКИ СИНА ДЕВІДА БЕКХЕМА

  Нагадаємо, Ферт і Джуджоллі одружилися 1997 року. У них двоє синів, Лука та Маттео. У актора також є син Вільям від попередніх стосунків із Мег Тіллі.  У грудні 2019 року пара оголосила, що розлучається після 22 років шлюбу.

  Колін та Лівія розлучилися. Вони підтримують тісну дружбу і єдині любові до своїх дітей. Вони люб'язно просять усамітнення. Подальших коментарів не буде,


  — говорилося у заяві пари.  

  Їхній розрив стався майже через два роки після того, як Лівія зізналася у відносинах з «другом дитинства, став сталкером», коли пара розлучилася на короткий період у 2016 році. Коханцем жінки був італійський журналіст Марко Бранкачча.

  Статті на тему