UA
  RU

  Cardi B стала мамою вдруге

  Редагувати переклад
  У співачки народився син.

  4 вересня Cardi B поділилася зі своїми передплатниками радісною новиною: вона стала мамою вдруге. У неї та її дружина Offset народився хлопчик.


  Cardi B стала мамою вдруге.

  Instagram/@iamcardib

  Реп-виконавиця опублікувала зворушливе фото з пологової палати, де вона і репер тримають на руках новонародженого немовля. Знаменитість написала, що вже хоче якнайшвидше познайомити нового члена сім'ї з його братами та сестрами:

  Ми такі щасливі нарешті зустрітися з нашим сином. Вся сім'я та друзі вже сильно полюбили його, не терпиться дочекатися знайомства з його сестрами та братами.


  Нагадаємо, що про цікаве становище співачки стало відомо на початку літа, коли Cardi B з'явилася на премії BET Awards з формами, що пристойно округлилися. 

  Читайте також: Кайлі Дженнер вагітна вдруге

  Новонароджений малюк став другою спільною дитиною знаменитої пари. Вони вже мають 3-річну доньку Калчер. У Offset є ще троє дітей від попередніх стосунків.


  Також варто зазначити, що стосунки зіркової пари не були гладкими: репери хотіли подавати на розлучення одразу після народження доньки через численні зради Offset. Але пізніше знаменитості переглянули свої погляди на власні стосунки та вирішили почати все з чистого аркуша.

  Статті на тему