UA
  RU

  Chanel випустили мініатюри ароматів Coco та Coco Noir

  Редагувати переклад

  Напередодні Нового року у продажу з'явилися культові аромати Chanel у нових флаконах обсягом 35 мл.

  Chanel представили аромати Coco та Coco Noir у міні-флаконах


  Наступного року аромату Coco Chanel виповнюється 33 роки. Вперше він був випущений у 1984 році, і з того часу його формула не змінювалася. Східна пряна композиція була розроблена знаменитим парфумером Жаком Польжем. На вершині аромату – жасмин, квітка граната, мандарин, персик, коріандр та болгарська троянда, нотами серця є мімоза, гвоздика, флердоранж, конюшина та троянда, базові ноти – лабданум, амбра, сандал, боби тонка, опопонакс, цита.

  Chanel перевипустили аромати Coco та Coco Noir


  Coco Noir – відносно новий аромат Chanel, який належить до групи квіткових деревно-мускусних. Він був розроблений Польжем у співпраці з парфумером Крістофер Шелдрейк і вперше випущений в 2012 році. Композиція розкривається нотами грейпфрута і бергамота, потім у дію вступають жасмин, троянда, нарцис і герань, а шлейф пахне бобами тонка, пачулі, сандаловим деревом, ваніллю, білим мускусом і олібанумом.

  Читайте також: 5 фактів про Chanel № 5

  Напередодні Нового року Chanel представили парфуми-бестселери у міні-флаконах об'ємом 35 мл, щоб усі, хто ще з ними не знайомий, могли порадувати себе невеликим подарунком і дізнатися, чи можуть вони потоваришувати зі східним пряним Coco Chanel або деревно-мускусним Coco Noir на довгостроковій основі.


  У продажу з'явилися мініатюри ароматів Chanel Coco та Coco Noir

  Статті по темі:

  Лілі-Роуз Депп у фільмі Chanel № 5 L'Eau 
  Класика жанру: 10 культових ароматів усіх часів
  Найкращі аромати року  Фото: Chanel

  Статті на тему