Edit page title Чарльз ІІІ повернувся до королівських громадських обов’язків
Edit meta description Чарльз ІІІ повернувся до громадських обов'язків. Король та королева відвідали онкологічний центр та поспілкувалися з лікарями та пацієнтами.

Close edit interface
UA
RU

Чарльз ІІІ повернувся до королівських громадських обов’язків

Чарльз ІІІ повернувся до королівських громадських обов’язків. Король і королева відвідали онкологічний центр і поспілкувалися з лікарями, пацієнтами та їхніми родинами. 

Чарльз ІІІ повернувся до королівських громадських обов'язків-Фото 1

Король Чарльз ІІІ повернувся до виконання громадських обов’язків. Вчора король і королева відвідали онкологічний центр UCH Macmillan. Це — перший Чарльза ІІІ після курсу лікування. У лютому королю діагностували рак. На час лікування йому рекомендували відкласти королівські громадські обов’язки. Король продовжував займатися державними справами та офіційними документами. 

Чарльз ІІІ повернувся до королівських громадських обов'язків-Фото 2

Король і королева зустрілися зі спеціалістами онкологічного центру. Лікарі розповіли про інноваційні технології. Зокрема, про використання комп’ютерних томографів для раннього виявлення раку. Пізніше король і королева провели час з пацієнтами, які лікуються від раку, а також з їхніми родинами.

Чарльз ІІІ повернувся до королівських громадських обов'язків-Фото 3

У 1997 році принц Уельський Чарльз став патроном Macmillan Cancer Support. Ця благодійна організація надає широкий спектр підтримки людям, хворим на рак, і сприяє кращому лікуванню онкологічних захворювань.

Чарльз ІІІ повернувся до королівських громадських обов'язків-Фото 4

Зараз Чарльз ІІІ також став патроном організації Cancer Research UK, яка досліджує рак. Раніше цю посаду обіймала королева Єлизавета ІІ. Король зузстрівся з головним клініцистом Cancer Research UK, професором Чарлі Суонтоном, який очолив проєкт TRACERx. Проєкт досліджує рак легенів. Він об’єднав 250 дослідників та клініцистів в 19 центрах по всій Великій Британії. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Royal Family

Читайте також: ГЕРЦОГИНЯ ЕДИНБУРЗЬКА ВІДВІДАЛА УКРАЇНУ

Статті на тему