UA
  RU

  Ченнінг Татум продовжує боротьбу за опіку над дочкою

  Редагувати переклад
  Екс-улюблені ніяк не можуть мирно вирішити конфлікт. 

  Ченнінг Татум продовжує боротьбу за опіку над дочкою-Фото 1


  39-річний американський актор розлучився зі своєю дружиною, 38-річною американською актрисою Дженною Деван, минулого року після дев'яти років шлюбу. Екс-пара виховує шестирічну доньку Еверлі, опіка над якою і викликає постійні сварки між колишнім подружжям. 

  Дженна Деван і Ченнінг Татум вже другий рік не можуть вирішити це питання мирним шляхом, тому всі питання щодо опіки над дитиною вирішують через суд. Цього разу пара намагається з'ясувати з ким Еверлі святкуватиме Новий Рік та Різдво, День Подяки, Хелловін, а також проводитиме літні канікули. 


  Читайте також: Вікторія Бекхем розповіла про стосунки зі старшими дітьми

  Через наші постійно змінні графіки роботи у нас виник конфлікт через коригування наших графіків зустрічей з дочкою. Щоб обидві сторони могли проводити рівний час із нашою дочкою, нам потрібно його доопрацювати, 

  - Розповів американський актор під час судового засідання. 


  Окрім розкладу зустрічей у святах, Ченнінг Татупм попросив суддю заборонити будь-кому з них мати можливість використовувати фотографії та ім'я Еверлі у будь-якій з комерційних угод без згоди іншого з батьків. Також одним із нових прохань актора стала можливість брати шестирічну доньку на знімальні майданчики, щоб поділитися з малюком досвідом та процесом створення фільмів. 

  Статті на тему