UA
RU

Ченнінг Татум позивається до Дженної Деван за спільну опіку над донькою

Редагувати переклад
Актор виборює право бачитися з донькою частіше.
Ченнінг Татум позивається до Дженної Деван за спільну опіку над донькою-Фото 1

@Ченнінг Татум

Ченнінг Татум та Дженна Деван розійшлися ще у квітні минулого року, але судовий розгляд між знаменитостями так і не закінчився. Днями стали відомі нові подробиці у цій справі: 34-річний актор бореться за право бачитися зі своєю донькою найчастіше. Він пропонує скласти графік зустрічей, щоб обидва батьки могли проводити з дитиною однакову кількість часу.

Читайте також: МЕГАН ФОКС РОЗПОВІЛА, ЧОМУ НЕ ХОЧЕ ПОДОРОЖУВАТИ З ЧОЛОВІКОМ І ДІТЬМИ

На даний момент 5-річна дочка Еверлі живе разом з Дженною, але Татум наполягає на умовленому та узаконеному плані зустрічей, тому що вважає, що з ним дитина «почуватиметься більш розслаблено і спокійно»:

Схоже, Еверлі поступово звикає до нашого розлучення: вона вже добре пристосувалася жити на два будинки,

— заявив актор у судових документах, які стали доступними видавництву The Blast.

Ченнінг запропонував на розгляд свій варіант графіка, який, на його думку, буде оптимальним для обох сторін: він забиратиме Еверлі до себе по понеділках та вівторках, а середу та четвер вона зможе проводити з мамою. Також Татум хоче розділити вихідні, щоб проводити якнайбільше часу з донькою.

Ченнінг Татум позивається до Дженної Деван за спільну опіку над донькою-Фото 2

@jennadewan

Крім розподілу днів, Ченнінг також запропонував почергове святкування Нового року та Різдва. Також він хоче проводити два тижні з донькою під час літніх канікул та подорожувати територією США без супровідного дозволу від Дженни Деван. Але він наполягає на тому, щоб при виїзді за кордон із донькою обов'язково вимагати дозволу другого з батьків.

Читайте також: ЗВАЛИЛИСЯ: ГВЕН СТЕФАНІ І БЛЕЙК ШЕЛДОН ШУКАЮТЬ СУРРОГАТНУ МАТИ

Актор також збирається домовитися з колишньою дружиною проводити Хелловін разом, щоб вбратися у святкові костюми та ходити по сусідах. Поки що відповідь від Дженни не надійшла, але Татум сподівається, що такий компроміс підійде обом сторонам.

Також у судовому позові актор зазначив, що вже підготував кімнату для доньки та прикрасив її улюбленими мультяшними героями Еверлі.

Статті на тему