Читати — це сексуально. Доводить Даша Астаф’єва у новій колаборації UnderBooks х Rikky Hype.

Редагувати переклад
Мобільний застосунок з українськими онлайн та аудіокнижками UnderBooks, що зібрав перли української літератури минулого та сьогодення та бренд одягу Rikky Hype об’єдналися задля популяризації читання і вивчення історії та культури України. Обличчям кампейну стала Даша Астаф’єва — засновниця UnderBooks, ведуча, співачка і волонтерка.

Даша Астаф'єва

Проєкт прагне просувати культуру читання і внести свій вклад у зображення книжок частиною трендів, включно і через тему одягу. Кампанія UnderBooks та Rikky Hype демонструє всю красу процесу читання у його різноманітних проявах і привертає увагу до вивчення української історії, літературної та культурної спадщини, роблячи проєкт книжкового застосунку та його засновницю — головною зіркою нової весняної колекції.

Портрети Даші відзнято у культовій Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого, що знаходиться у серці столиці. Локація символізує зміни, що відбулись у сфері читання, і в той же момент дозволяє поринути в атмосферу позачасової літератури у будь-яких форматах: аудіокнижок, онлайн-читання чи друкованих видань.

Даша Астаф'єва читає

Кампейн зосереджено на темі краси, лейтмотивом зйомки проходить тема моди на книжки. Образи Даші — ніжні та стримані — тут новинки з весняної колекції Rikky Hype: сатиновий комплект зі спідниці та сорочки; сукня; брюки та сорочка.

Нас надихає підвищення рівня читання в країні, і ми прагнемо лише покращувати цей показник різноманітними способами. Місія даного проєкту — здорова пропаганда українських творів та робіт і демонстрація того, що читання — дійсно новий тренд”, — діляться команди.

Ріккі Хайп

сексуальна Даша Астаф'єва

Для покупців Rikky Hype протягом місяця діятиме безкоштовний доступ до легендарних творів у застосунку за спеціальним промокодом.   

Читайте також: ВІДТІНКИ МОЛОДОЇ ЗЕЛЕНІ ТА ТЕПЛОЇ КАРАМЕЛІ, СМІЛИВИЙ ЧЕРВОНИЙ: SARNA ПРЕЗЕНТУЄ НОВУ КОЛЕКЦІЮ 

Статті на тему