Чоловік говорить: Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла

Редагувати переклад
Вперше наживо 14 лютого в Києві прозвучить альбом MLNL гурту Антитіла. Саме той альбом, який Антитіла представили на другий день повномасштабної війни прямо з підземного паркінгу, де базувався 130 батальйон ТРО, в якому музиканти несуть службу. Це шоу поставить крапку у світовому благодійному турі команди. Фронтмен гурту Тарас Тополя відповів на запитання рубрики Marie Claire.

Чоловік говорить: Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

«Справжність» чоловіка визначає суспільство, в якому хлопчик зростає у мужчину. Саме соціум та історичний період виставляє певні вимоги до чоловіків. Я вважаю, в сьогоднішніх умовах чоловік має бути надійним, тримати слово, захищати, давати близьким відчуття впевненості у завтра, забезпечувати фінансово базові потреби родини.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Головний урок, який я засвоїв — доросле життя несправедливе. Самостійні вчинки і рішенння,за які сам несеш відповідальність — найліпший вчитель.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

До зустрічі з дружиною і після.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

В роботі драйвить кожне нове починання, в якому вбачаєш перспективу і хороший результат, саме мета, до якої прагнеш і в яку віриш надає сил і драйву. Тоді і сам шлях до неї безперечно цікавий.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Більшою мірою так. Але попереду ще багато цікавих амплуа для втілення.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Якщо казати про нашу музичну сферу, то кількістю проданих квитків на наші концерти. Це найчесніше мірило успіху серед артистів. По іншим життєвим справам критерії успіху можуть кардинально відрізнятися.

Як виглядає ваш стандартний день?

В мене немає «стандартного дня». Повірте, життя артиста дуже динамічне і не рутинне.

Чоловік говорить: Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла-Фото 2

Які якості партнера для вас важливі?

Я маю довіряти, це найперше. Якщо це партнер по бізнесу, він має володіти певними компетенціями та експертизою, бути відкритим до нового досвіду, гнучким до нестандартних рішень та кроків, мати спільні зі мною цінності і мету.

Якщо це партнер по сім’ї, то окрім спільних цінностей та мети також має бути пристрасть і симпатія, і обов’язково простір для вибачень, пробачень і визнання помилок. Зрештою, я один раз обрав собі найкращу жінку-партнера у світі і мене все влаштовує.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Ніколи не кажи ніколи.

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Мабуть, це оселя, в якій ми мешкаємо. Бо це наш простір, який ми створювали спільно з коханою і вклали в нього багато часу, зусиль, фінансів. Ми обрали чудове місце поруч зі сквером, прекрасним парком, у якому наші діти проводять багато часу.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

У житті найбільш важливим і одночасно найбільш важким є знайти його — сенс свого житя. Найменш важливе — золоті брязкальця.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Мені не відомі випадки, щоб певний музичний твір змінював суспільний погляд на війну. Мені відомі випадки, коли творці рефлексували війну і створювали шедеври, наприклад,мЙохан Якоб Бах (старший брат Йохана Себастіана Баха) брав участь у Полтавській битві, що відобразилося на творчості молодшого брата. А музика Бетховена вся пронизана драматизмом і рефлексією на війну Франції з Габсбурзькою імперією, де на той момент той проживав навіть під час окупації.

Читайте також: СПЕЦПРОЄКТ «КОРІННЯ»: САБІНА МУСІНА ПРО ТРАДИЦІЮ КОБЗАРСТВА 

Статті на тему