Edit page title Чому Джейкоб Елорді - секс-символ року. Розбираємо на прикладах.
Edit meta description Чому Джейкоб Елорді - секс-символ року. Розбираємо на прикладах. - Marie Claire Україна

Close edit interface

Чому Джейкоб Елорді — секс-символ року. Розбираємо на прикладах.

Редагувати переклад
Зірка австралійського актора Джейкоб Елорді яскраво загорілася в просторі кіноіндустрії у 2019 році, коли він зʼвився в серіалі «Ейфорія» і зіграв одну з основних та найбільших чоловічих ролей. Два сезони Сема Левінсона для тоді ще HBO Max дали поштовх для багатьох акторських карʼєр. Зендея стала зіркою «Дюни», Сідні Свіні зʼявляється все в більшій кількості як мейнстримних («Люблю тебе ненавидіти»), так і фестивальних («Реаліті») стрічок, а Хантер Шефер стала однією з героїнь всесвіту «Голодних ігор». Серед них і Елорді.

Чому Джейкоб Елорді — секс-символ року. Розбираємо на прикладах.-Фото 1

2023 рік був для актора винятково продуктивним. Що залишилося незмінним — то це сексуальність його образу, яка тягнеться за чоловіком з часів «Будки поцілунків». Напередодні виходу в прокат однієї з нових робіт Елорді Marie Claire розібралося, чому його можна сміливо назвати секс-символом року.

Новий Король:  «Прісцилла» Софії Копполи

Нова стрічка від режисерки «Цнотливих самогубиць» виходить в український прокат 11 січня. Це новий погляд на історію життя Короля рок-н-ролу Елвіса Преслі — з точки зору його дружини Прісцилли. І саме Джейкоб Елорді втілив нового Елвіса — чоловіка-аб’юзера, який серйозно травмований своєю зірковістю.

Як пише GQ, зіркою обкладинки якого Елорді став цього року, зображуючи Елвіса Преслі він відкрив новий вимір для Короля, водночас зловісного та вразливого. Режисерка вибрала Елорді частково тому, що під час їхньої першої зустрічі в ресторані вона згадує: «Там було кілька дівчат, і вони були від нього в захваті — такий високий, гарний. Але у нього просто дуже потужна харизма, він справляє вплив на жінок, яким, як я думаю, був і Елвіс».

Спокусник на знімальному майданчику: «Солодкий схід» Шона Прайса Вільямса

Головна героїня роуд-муві – школярка, яка відбивається від групи під час екскурсії та відправляється в скажені мандри Штатам. По дорозі вона зустрічає різних людей, від прихильників вищості білої раси та ісламських радикалів до неопанків, які вчать її дорослому життю.

Після світової премʼєри в рамках Джотижневику режисерів(-ок) та української премʼєри на Київському тижні критики роуд-муві дістанеться до прокату у 2024 році. Елорді потрапив у свою стихію. Він виконує роль актора, від якого всі втрачають розум. Він один з чоловіків, яких головна героїня зустрічає протягом свого тріпу Америкою.

Янгол у королівських інтерʼєрах: «Солтберн» Еміральд Фіннел

Перша роль, яка відрізняється у фільмографії Елорді — нарешті не він у цій історії абʼюзер. Зовсім навпаки, він грає хлопця з дуже заможної родини Фелікса, який допомагає своїм друзям по доброті душевній. Будь-то впоратися з трагедією, дати грошей чи просто провести літо разом у маєтку його батьків — він готовий на все. Так вони й почали спілкуватися з Олівером, навчаючись разом в Оксфорді. На літні канікули хлопці разом їдуть в замок Солтберн, де вже чекають по-королівськи вишукані вечірки та вбивчі трагедії. Фільм доступний на Amazon Prime.

Читайте также: ВПІЗНАЙ КУЛЬТОВУ СТРІЧКУ ЗА ОДНИМ КАДРОМ: КІНОМАРАФОН З НАГОДИ ПРЕМ’ЄРИ ВІД ВУДІ АЛЛЕНА 

Статті на тему