UA
RU

Чому зірка «Дивних дів» мрієї зіграти Брітні Спірс

Редагувати переклад

Міллі Боббі Браун хоче зіграти Брітні Спірс, і вона впевнена, що знає, як саме розповісти історію поплегенди.

Чому зірка «Дивних дів» мрієї зіграти Брітні Спірс-Фото 1

За 18 років життя Міллі Боббі Браун устигла заробити собі не тільки ім'я у кіноіндустрії, але й також неабиякі статки. Головна роль у неймовірно успішному проекті Netflix «Дивні дива», образ молодшої сестри легендарного Шерлока Холмса, та навіть продюсування «Енолі Холмс». Однак у списку бажань Міллі все ще лишається одне невиконане, яке актриса сподівається втілити в реальність колись у майбутньому.

У рамках телешоу The Drew Barrymore Show зірка «Дивних дів» розповіла, що перед усім хотіла б зіграти на великому екрані Брітні Спірс.
«Я хочу грати реальну особистість, і для мене це – Брітні. Брітні Спірс, я маю на увазі. Перш за все, я вважаю, що її історія резонує з моєю», — розповіла 18-річка Браун Ведучий — Дрю Беррімор. «Я виросла під прицілом камер, та я завжди дивувалася її відео, інтерв'ю, коли вона була зовсім молодою. Те саме відбувається і зі мною. Я бачу її гру слів, та я не знаю її, але коли дивлюся на фото Брітні, відчуваю, що можу розповісти її та тільки її історію правильно».
Чому зірка «Дивних дів» мрієї зіграти Брітні Спірс-Фото 2
 
Міллі Боббі Браун вже неодноразово доводила свою спроможність грати серйозні ролі. Так, завдяки роботі в «Дивних дівах» Браун заробила чисельні нагороди «Еммі», а також відзнаку SAG Award 2017. Браун також велика продюсерка, адже сама вона не тільки зіграла провідну роль у ще одному проекті від Netflix «Енола Холмс», але також за кулями виконувала роль продюсерки. Дівчина також розробила свій косметичний бренд Florence by Mills, а в 2018 році стала амбасадоркою UNICEF.
 
Щодо професійних успіхів 40-річної Брітні Спірс, то вона стала номінанткою «Ґреммі» 8 разів, з яких виграла лише одну нагороду. Незважаючи на шалений успіх на початку 2000-х, вже у 2007 році після публічної істерії Брітні була надана допомога, та особистий опікун. 13 років співачка боролася за свою свободу, та вже в листопаді 2021 року їй вдалося звільнитися від метафоричних наручок власного батька. Наразі вона повертається у фокус уваги, нещодавно презентувавши колаборацію з Елтоном Джоном. "Hold Me Closer" - перша пісня Брітні Спірс за останні 6 років.

Статті на тему