UA
RU

Що не так із обкладинкою: Принц Гаррі та Меган Маркл стали обличчям свіжого випуску Time

Редагувати переклад
Поки одні обговорюють рейтинг «Топ-100 найвпливовіших людей», інші – нову обкладинку видання.
Що не так із обкладинкою: Принц Гаррі та Меган Маркл стали обличчям свіжого випуску Time-Фото 1

Instagram/@time

Журнал Time прикував до себе чимало уваги за останню добу. Спочатку предметом обговорення став щорічний рейтинг видання «Топ-100 найвпливовіших людей планети», а потім користувачі Інтернету почали активно сперечатися про обкладинку журналу, де з'явилися Меган Маркл і принц Гаррі.

Уважних читачів збентежив той факт, що обкладинку авторитетного видання надто відретушували та серйозно видозмінили головних героїв. По-перше, герцог і герцогиня Сассекські уяви з неясною сяючою гладкою шкірою, надто яскравими очима і дуже пишною зачіскою (особливо у Гаррі).

Читайте також: Ніккі Мінаж пояснила, чому вирішила не бути присутнім на Met Gala 2021

Користувачі почали висловлювати своє невдоволення і жартувати з цього приводу на Twitter. Хтось навіть порівняв нову обкладинку із постером до фільму "Зведені брати".

Що не так із обкладинкою: Принц Гаррі та Меган Маркл стали обличчям свіжого випуску Time-Фото 2

Багато шанувальників королівської сім'ї не могли зрозуміти, чому такий знімок пройшов цензуру з боку Меган та Гаррі:

Хто схвалив цей знімок?! Що робить Гаррі? Він стоїть чи сидить? Він тримається за її плече, щоби не впасти? Навіщо ви робите таких симпатичних людей, такими нереальними,

- Звернувся користувач Twitter до видання.

Окрім обурення в Мережі, герцога та герцогиню Сассекську підтримала інша половина користувачів, яка акцентувала увагу не на обкладинці, а на заслугах пари. 40-річна колишня актриса та її 37-річний королівський чоловік увійшли до списку Time-100 за свою благодійну діяльність із фондом Archewell Foundation. 

Дивовижна обкладинка! Мені подобається робота, яку вони роблять, незважаючи на злі нападки, що йдуть на них з боку хейтерів. Продовжуйте так само, #HarryAndMeghan! Ваша гуманітарна робота каже сама за себе,

- Написав шанувальник пари.

У короткому есе, яке супроводжує кожного учасника рейтингу, зазначено, що принц Гаррі та Меган Маркл потрапили до категорії “Ікони” завдяки своїй благодійній та безоплатній роботі. "Вони дають голос тим, у кого його немає, через засоби масової інформації", - написав шеф-кухар Хосе Андрес у короткому есе про цю пару. "Разом з некомерційними партнерами вони йдуть на ризик, щоб допомогти громадам, що потребують, пропонуючи психологічну підтримку чорним жінкам і дівчаткам у США і годуючи постраждалих від стихійних лих в Індії та країнах Карибського басейну".

Статті на тему