UA
RU

Що потрібно знати про музиканта Тома Оделла, улюбленця Burberry та Елтона Джона

Редагувати переклад
Талантом музиканта Тома Оделла захоплюється сам Елтон Джон і навіть надсилає йому шампанське на концерти. 

том оділ біографія

Том Оделл - 29-річний музикант родом із Британії, який став відомий завдяки своїм романтичним текстам та солодкому голосу з незвичайним тембром. Зараз хлопець пожинає плоди свого успіху, рідко випускає нову музику, але коли робить це – потрапляє до самого яблучка. 

Читайте також: 10 акторів, у яких могла б вийти музична кар'єра

 

Майже англійський аристократ

Том Оделл, як можна зрозуміти з його характерного акценту, народився у Чичестері, у Великій Британії. Батьки майбутнього музиканта, можливо, навіть не довідалися б про таланти сина, адже самі абсолютно далекі від творчості. Батько Тома – пілот, а мама – вчителька початкових класів. Але чого бути, того не оминути. 

Початок музичного шляху

Як часто буває у обдарованих людей, інтерес до музики Том виявив самостійно в ранньому дитинстві. Ще сім років і до середньої школи хлопець вивчав класичне фортепіано, а вже у 13 взявся за твір своїх пісень.

Щоправда, вже в такому юному віці Томові заважав перфекціонізм. Свої твори хлопець нікому не показував, бо не вважав досить добрими. На щастя, через роки Том Оделл удосконалив свої вміння і не ховає музику від відданих слухачів.

том оділ цікаві факти

Від бармена до нового Девіда Боуї

Глава лейблу Columbia Records помітила Тома Оделла завдяки його нестримній енергії на сцені та навіть порівняла юного хлопця з легендарним Девідом Боуї. Адже до цієї знаменної зустрічі Том працював барменом, безуспішно виступав на відкритому мікрофоні, навчався в Британському та ірландському інституті сучасної музики і навіть намагався бути учасником гурту, але сольне плавання приваблювало його значно більше. 

Читайте також: Леді Гага не перестає дивувати: цікаві факти з біографії «зірки, що народилася»

Чи не соціальна людина

Вибрана професія зобов'язує Тома Оделла хоч іноді, але відвідувати світські заходи та премії. Назвати хлопця завсідником подібних вечорів складно, але заперечувати, що виглядає на килимових доріжках. Том завжди чудово, не доводиться. 

Музика по сусідству з модою 

Музика Тома Оделла звучить не лише на його концертах, а й на показах, зокрема модного Будинку Burberry. На показах Том влаштовував ціле шоу, головним героєм якого ставав він і, зрозуміло, його музика. 

Особисте життя

том оділ з дівчиною

Подібно до більшості публічних людей Том Оделл не любить афішувати своє особисте життя, адже цікавити публіку має виключно його творчість. Один із небагатьох романів, про який було відомо, — стосунки Тома із Сідні Лімою, моделлю, письменницею та автором матеріалів у глянцевих виданнях. Сфера інтересів дівчини – не лише світ високої моди, а й психічне здоров'я. 

Чи не музикою єдиною

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Tom Odell (@tompeterodell)

Як і будь-якій творчій людині, Тому Оделлу треба чимось надихатися і черпати звідкись енергію. У своєму обліковому записі в Instagram хлопець регулярно робить пости про прочитані книги. Таким чином, він не тільки розповідає про свої інтереси, а й популяризує читання серед шанувальників своєї творчості.

«Вітер, пісок і зірки» Екзюпері, «Ніхто не дуже малий, щоб щось змінити» Грети Тунберг, «На схід від раю» Джона Стейнбека, «Сто років самотності» Маркеса — лише мала частина улюблених книг Тома Оделла. 

Читайте також: 10 гідних книг, написаних знаменитостями

Найкращі пісні Тома Оделла

На рахунку 29-річного музиканта Тома Оделла три альбоми, десятки успішних синглів, участь у світових фестивалях, зокрема знаменитому Glastonbury, нагорода Critics' Choice Award, музика для реклами, серіалів і не тільки.

Згадуємо найуспішніші пісні Тома Оделла: 

Can't Pretend, 2012 рік

Another Love, 2013 рік

Real Love, 2014 рік

Here I Am, 2016 рік

Magnetised, 2016 рік

Статті на тему