UA
  RU

  Що подарував Cardi B на день народження її чоловіка?

  Редагувати переклад
  Реп-виконавиця голосно відзначила 27-річчя.
  Що подарував Cardi B на день народження її чоловік?

  @iamcardib

  Cardi B відсвяткувала день народження з коханим чоловіком Offset, донькою Калчер та друзями. Як і будь-яке свято зірки, це не обійшлося без пишності та дорогих подарунків, починаючи від торта у формі сумки Birkin та самої Birkin, закінчуючи прикрасами, поцяткованими діамантами. 


   

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   


  Публікація від Iamcardib (@iamcardib)

  Але одним із найбільш незабутніх презентів став подарунок від Offset. Репер не поскупився і купив коханій дружині масивне кільце із двох частин з діамантами у формі серця. "Титанічний діамант" був створений нью-йоркськими ювелірами з Pristine Jewelers.


  Читайте також: ВСЯ СПРАВА У ТЕЛІ: ЗНАМІНОСТІ, ЯКИМ ЙДЕ ПОВНОТА

  Західні ЗМІ звернулися до експертної думки Стівена Сільвера, засновника та генерального директора Stephen Silver Fine Jewellers, який сказав: «Не знаючи фактичного розміру та кольору, важко оцінити цінність кільця. Схоже, центральний діамант понад 20 карат, дуже світлий і чистий. Визначено сума у ​​сім цифр».

  Серед інших подарунків були також сумка Birkin та намисто з фотографією доньки Карді — Калчер — оточене діамантами.   Нагадаємо, ще одна прихильниця прикрас - Кім Кардаш'ян - втратила частину колекції після пограбування в Парижі. Зараз на цю тему зголосився зняти комедійний фільм режисер Жоан Сфар.

  Статті на тему