UA
RU

Що з Крісом Нотом: ще одна жертва насильства та втрата роботи

Редагувати переклад
Схоже, у Містера Біга почалася темна смуга життя.
Що з Крісом Нотом: ще одна жертва насильства та втрата роботи.

Instagram/@justlikethatmax

 

Крісу Ноту зараз однозначно не солодко, оскільки всі західні ЗМІ обговорюють його вчинки з минулого. Після визнання двох жінок, які заявили про те, що актор скоїв над ними сексуальне насильство, з'явилася ще одна жертва.

Дівчина, яка назвалася Авой, звернулася до видання Daily Beast із визнанням: її у 2010 році намагався зґвалтувати Кріс Нот. Це все сталося, коли дівчині було 18 років, і вона працювала хостес в одному з ресторанів Нью-Йорка. Вона згадала, що часто бачила актора в стані алкогольного сп'яніння, а одного разу він підловив її після закінчення зміни в темному залі і почав чіплятися з поцілунками, чіпати і намагатися зґвалтувати. На вмовляння зупинитися актор не піддавався і тоді Ава погодилася переспати з ним, тільки не в ресторані, де і чекав на неї Нот, а в іншому, більш затишному місці. І лише за допомогою такого обману дівчині вдалося втекти від кривдника.

Також Ава згадувала, що знаменитість дозволяв собі й інші фривольності на її адресу і раніше, наприклад, намагався посадити її до себе на коліна, щоб вона відчувала його ерекцію.

Після ще одного визнання, ділові партнери Кріса Нота серйозно замислилися над подальшою співпрацею з ним. Першим, хто розірвав контракт, стала акторська агенція A3 Artists Agency. Вони не захотіли продовжувати спільну роботу з актором через скандал навколо його імені. Знаменитість втратив участь у серіалі “Зрівняльник”. Про це йдеться в офіційній заяві Universal Television, яка займається зйомкою картини.

Читайте також: Раді бачити: Кім Кетролл знялася в новому серіалі "Як я зустріла вашого тата"

Також у ньому йдеться, що актор з'явиться ще в одному епізоді, який встигли зняти до інциденту, а після нього можна буде побачити лише у повторах серій на каналі CBS.

Але, напевно, однією з найбільших втрат актора стало розірвання угоди з алкогольною компанією Entertainment Arts Research Inc. (EARI). Вони підписали контракт на 12 мільйонів доларів із Крісом Нотом у серпні, а тепер відмовилася від співпраці.

На даний момент для нас немає сенсу укладати цю угоду у світлі претензій, до яких слід поставитися з особливою серйозністю,

 - заявив генеральний директор компанії Бернард Рубін.

Тепер актору необхідно якось реабілітуватися та знаходити компроміси зі своїми роботодавцями. Що робитимуть агенти актора, щоб вирівняти його репутацію та повернути добре ім'я Містера Біга? Редакція Marie Claire стежитиме за події.

Статті на тему