UA
  RU

  «Диво-жінка» Галь Гадот відмовилася вести Євробачення-2019

  Редагувати переклад

   

  А ми вже представляли її на сцені Євробачення...

  «Диво-жінка» Галь Гадот відмовилася вести Євробачення-2019-Фото 1

  Популярна голлівудська актриса ізраїльського походження Галь Гадот, яка широко відома завдяки ролі Чудо-жінки в однойменному фільмі, отримала офіційну пропозицію бути ведучою на «Євробаченні-2019». 

  Представник актриси сказав, що через щільний графік вона не може стати ведучою конкурсу, хоч і була б щаслива його провести. Але оскільки вона має заздалегідь обумовлений розклад, це неможливо. Після відмови актриси ведучий конкурсу Ігаль Равід звернувся до неї із проханням передумати. Він зазначив, що Євробачення в Єрусалимі і так зіткнеться з багатьма технічними та політичними викликами, тому її підтримка була б не зайвою. Але хто знає, можливо, саме через небажання вплутуватися у всі ці перипетії від Галь Гадот і надійшла відмова. 

  «Диво-жінка» Галь Гадот відмовилася вести Євробачення-2019-Фото 2

  Переможець Євробачення 2018 - Ізраїль

  Нагадаємо, що Ізраїль отримав право на проведення пісенного конкурсу після перемоги своєї представниці Нетти Барзілай у Португалії. Раніше повідомлялося, що Євробачення проводитиметься у Єрусалимі, але неоднозначний статус міста ставить під сумнів проведення заходу саме там. 

  Статті на тему