UA
RU

Чудовисько із зеленими очима: Чому Кім Кардаш'ян відписалася від Майлі Сайрус 

І чи це має якесь відношення до нового бойфренда телезірки — Піта Девідсона? 

У США розгортається справжня зіркова драма. Так, нещодавно Кім Кардашьян перестала стежити за Майлі Сайрус в Інстаграмі, і, схоже, річ у тому, що співачка з'явилася у новорічному спецвипуску разом із новим хлопцем власниці бренду KKW Beauty. 

Чудовисько із зеленими очима: Чому Кім Кардашьян відписалася від Майлі Сайрус -Фото 1

Звичайно, за всіма перипетіями уважно спостерігають шанувальники всіх фігурантів міні-драми, так і було виявлено, що відразу після появи Сайрус і Девідсона в сегменті шоу "Tonight Show" Кім перестала спостерігати за співачкою.  

Подібні дії Кардашьян можуть свідчити лише про наростаючу драму в трикутнику Кім-Піт-Майлі, а особливо після того, як двоє останніх разом з'явилися в новорічному спецвипуску шоу. 

Під час святкування 28-річний Девідсон приєднався до 29-річної Сайрус на сцені, щоб виконати нову версію пісні Вілла Смітта "Miami". Якщо не брати до уваги невеликих проблем із гардеробом Майлі, то шоу пройшло на найвищому рівні — без сучка і задирки.  

Чудовисько із зеленими очима: Чому Кім Кардашьян відписалася від Майлі Сайрус -Фото 2

Але до того, як з'явиться у спецвипуску, Сайрус, здається, трохи перестаралася, коли рекламувала подію. Тоді в ефірі “The Tonight Show” дівчина заспівала рядок “Це мала бути я”, натякаючи на стосунки 41-річної Кардаш'ян та Девідсона, які за чутками зустрічаються з жовтня 2021 року.  

У пресі з'явилися повідомлення про те, що після зйомок у "Вечірньому шоу" Сайрус попрямувала до квартири Девідсона на Статен-Айленд. З цього ж місця потай вранці вибиралася сама Кардаш'ян в останніх числах грудня. 

Чудовисько із зеленими очима: Чому Кім Кардашьян відписалася від Майлі Сайрус -Фото 3

Читай також: Зірка корейських дорам Кім Мі-Су раптово померла у віці 29 років 

Поки Девідсон зустрічав Новий рік у компанії Майлі Сайрус у прямому ефірі, Кардашьян була у своєму будинку в Лос-Анджелесі разом із дітьми. Трохи пізніше новий дует возз'єднався, щоб вирушити в подорож на Багами особистому літаку. 

Видання Page Six оголосило про те, що Кім та Піт офіційно почали зустрічатися у листопаді минулого року. Через кілька тижнів Кардашьян стала серйозно займатися процесом шлюбу з Каньє Вестом, якого вона покинула ще в лютому 2021 року. 

Поки сам Каньє Вест не може визначитися зі своїми планами на майбутнє: він каже, що хоче возз'єднатися з Кім, то ходить на побачення з актрисою Джулією Фокс. 

Зірка “Saturday Night Live” Піт Девідсон має значний “послужний список” казанови. Так, 28-річний хлопець встиг зав'язати стосунки із найпопулярнішими зірками сучасності. Серед його "здобутків" - романи з Фібі Дайневор, Кейт Бекінсейл, Маргарет Куеллі та Кайєй Гербер. Шоумен також був заручений із Аріаною Гранде.  

 

Статті на тему