UA
RU

Дакота Джонсон прокоментувала чутки про свою вагітність

Редагувати переклад
Днями у ЗМІ з'явилася інформація, що акторка незабаром народить дитину від Кріса Мартіна.
Дакота Джонсон прокоментувала чутки про свою вагітність.

Дакота Джонсон. Фото: Getty Images

Чутки з'явилися після закритої вечірки у будинку соліста Coldplay. Інтерес викликали повітряні кулі рожевих та блакитних кольорів, які журналісти розцінили як прикрасу до welcome baby вечірки.

Розвіяти сумніви громадськості поспішив офіційний представник Дакоти – дівчина зовсім не в положенні, а вечірка була присвячена святкуванню її дня народження.

Сама зірка «50 відтінків сірого» деякий час дотримувалася мовчання, але на програмі Еллен Де Дженерес все ж таки висловилася на цю тему.

В ефірі Джонсон зі сміхом зізналася, що вона вагітна «безліч класних ідей», не більше. "А ось ставати мамою поки не планую", - повідомила 29-річна голлівудська зірка.

Читайте також: ДАКОТА ДЖОНСОН ВПЕРШЕ ПРОКОМЕНТУВАЛА РОМАН З КРИСОМ МАРТИНОМ

Дакота припустила, що чутки про вагітність пішли завдяки папараці, яка зняла момент святкування її власного дня народження. Коли гості свята відпустили блакитні кулі у небо, ЗМІ сприйняли це як знак, що у пари народиться хлопчик.

Дакота Джонсон поскаржилася Еллен Де Дженерес, що після цих знімків багато знайомих і друзів почали вітати її з поповненням. Дівчині довелося довго виправдовуватися за галасливу вечірку. Зазначимо, розмову про стосунки з Крісом Мартіном акторка намагалася оминути.

Нагадаємо, що про роман Дакоти Джонсон та Кріса Мартіна заговорили у жовтні 2017 року. Незважаючи на часті публічні виходи, закохані не говорять одне про одного у пресі.

Статті на тему