UA
RU

Даша Астаф'єва стала обличчям спортивного бренду

Редагувати переклад
Бренд одягу Rikky Hype випустив кампейн, обличчям якого стала Даша Астаф'єва. Зйомка з українською моделлю, акторкою, співачкою та волонтеркою Дашею Астаф'євою присвячена жіночності українок, а на кадрах представлені речі з осінньої колекції бренду.

Даша Астаф'єва 5

Нова колекція бренду спортивного одягу та білизни Rikky Hype адресована українкам, їх боротьбі та силі, що надихають. А вибір героїні кампейну уособлює собою образ незалежної та незламної жінки, яка так багато робить для своєї країни.

«Даша – приклад жіночності та краси, жінка, яка не може не надихати своєю впевненістю та незалежністю», — вважають засновники брендом.

Виходом нової колекції Rikky Hype та Даша Астаф'єва хотіли б віддати шану жінкам, які кожного дня докладають великих зусиль у боротьбі за свою незалежність та незалежність нашої країни.

Даша Астаф'єва

Даша Астаф'єва 11

До осінньої колекції увійшли спортивні костюми з худими та світшотами у світлих відтінках, бавовняне білизна, вкорочені лонгсліви та штани у спортивному стилі. Основними кольорами лінійки стали молочний, бежевий та кавовий.

Бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і на початку вторгнення навіть припиняв роботу для повноцінної допомоги армії.

"Наша підтримка є цілеспрямованою для певних бригад, що є перевіреними, і де є контакти з офіцерами керівного складу, тому що ми отримуємо запити виключно на те, що дійсно потрібно”, — кажуть засновники.

Даша Астаф'єва 1

Даша Астаф'єва 2

Читайте також: "ЄТНО" - НОВИЙ ДРОП РЕДИЗАЙН-СОРОЧОК OMELIA

Статті на тему