UA
RU

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди “Еммі” 

Редагувати переклад
Ходять чутки, що першу виграну статуетку знаменитості ніколи не забувають. 

Якщо говорити узагальнююче, то тріумфаторами вчорашнього вечора виявилися три серіали - "Корона", "Тед Лассо" та "Мейр з Істтауна" - ніяких несподіванок. Втім, більше здивувати вас, мабуть, зможе той факт, що для деяких акторів зі списку нагорода "Еммі-2021" перша в їхній кар'єрі. Несправедливість нарешті була нейтралізована. 

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 1

Мікаела Коел 

Мабуть, ми всі пам'ятаємо, який скандал спалахнув минулого року, коли унікальне шоу “Я можу тебе знищити”, яке порушує теми насильства, не отримало жодної нагороди на “Золотому Глобусі”. Тоді оргкомітет розкритикували всі медіа, а самі організатори отримали неприємний плювок в обличчя. Втім, багато хто скаже, що цього вони й гідні за ігнорування кращого серіалу про сьогоднішню реальність. Британська актриса та сценаристка здобула свою першу нагороду за сценарій серіалу “Я можу тебе знищити”. Присвятила перемогу Мікаела усім жертвам сексуальних нападів.  

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 2

Джейсон Судейкіс 

Актор отримав першу нагороду "Еммі" у категорії "кращий актор комедійного серіалу" за участь у власному проекті "Тед Лассо". 

Отримуючи нагороду Судейкіс розплакався, і зазначив: «Я сказав би, що це шоу про сім'ю. Шоу про наставників та вчителів. Це шоу про товаришів по команді — і мене тут не було б без цих трьох складових мого життя». 

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 3

TED LASSO, з лівого боку: Phil Dunster, Brett Goldstein, 'Trent Crimm: The Independent', (Season 1, ep. 103, aired Aug. 14, 2020). photo: ©Apple TV+ / Courtesy Everett Collection

Бретт Голдштейн 

Здобув свою першу нагороду за роль другорядного значення - героя Роя Кента все в тому ж серіалі "Тед Лассо". Полум'яна мова Голдштейна була сповнена яскравими висловлюваннями, за які точно не було б соромно його персонажу з шоу. 

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 4

Ханна Уеддінгем 

І знову тріумфаторами вечора стають зірки комедійного серіалу Тед Лассо, який оповідає про спортивного тренера, який веде свою команду до перемоги паралельно розбираючись із драмою в його особистому житті. Ханна Уеддінгем отримала статуетку за "найкращу жіночу роль другого плану в комедії", зігравши в шоу Ребекку. У своїй промові актриса не забула згадати Судейкіса, визнавши, що він змінив життя не лише її, а й маленької дівчинки. 

Читай також: Найкращі beauty-образи зірок червоної доріжки Еммі-2021 

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 5

Еван Пітерс 

Дивно говорити про це, але актор, який сяє на теле- та кіно-екранах добру частину свого життя, учора отримав свою першу нагороду від “Еммі”. Зірка “Американської історії жахів” та “Пози” дебютував як переможець за участь у серіалі “Мейр із Істтауна”. У шоу він майстерно зобразив напарника героїні Кейт Вінслет Коліна Цабеля. Звичайно, Еван подякував і екранній колегі за те, що вона просто є Кейт Уінслет. 

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 6

Джулліана Ніколсон 

Також отримала свою першу нагороду "Еммі-2021" за участь у серіалі "Мейр із Істтауну". Як і Пітерс, жінка подякувала Кейту, зізнавшись, що перемогою в номінації "найкраща жіноча роль другого плану в антології або міні-серіалі" вона зобов'язана Уінслет. 

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 7

Тобіас Мензіс 

Ще одним тріумфатором вечора виявився серіал "Корона". Актор Тобіас Мензес, який зобразив принца Філліпа у шоу, отримав свою першу нагороду “Еммі” незважаючи на те, що раніше він уже виблискував у багатьох шоу, наприклад у “Чужоземці”. 

Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди "Еммі" -Фото 8

Джош О'Коннор 

І знову першість відходить "Короні", а точніше актору, який майстерно зіграв юного принца Чарльза. У подячній промові Джош підтримав Емму Коррін (екранну принцесу Діану), яка вела свою боротьбу в номінації "найкраща актриса драматичного серіалу". 

 

Статті на тему