UA
  RU

  Демі Ловато потрапила до лікарні через передозування наркотиками

  Редагувати переклад
  Співачку госпіталізували пізно увечері 24 липня.
  Демі Ловато потрапила до лікарні через передозування наркотиками.

  @ddlovato

  Видання CNN повідомили, що до служби невідкладної допомоги надійшов дзвінок об 11:22. За даними, до лікарні надійшла 25-річна дівчина. Вона перебуває у стабільному стані, у почуттях і дихає. Потім стало відомо, що йдеться про відому американську поп-виконавницю Демі Ловато. Дівчина зараз знаходиться у Медичному центрі Седарс-Сінай. Імовірно, причиною її госпіталізації є передозування наркотиками. Про це говорить той факт, що співачці дали препарат налоксон, який застосовується під час передозування опіатами, насамперед героїном.

  Читайте також: ЗА Тверезість: ДЕМІ ЛОВАТО ЗРОБИЛА НОВЕ ТАТУЮВАННЯ

  Демі прийшла до тями. Зараз вона перебуває вдома зі своєю сім'єю. Дякуємо всім за любов, молитви та підтримку. Частина інформації, що з'явилася у пресі, не відповідає дійсності. Сім'я просить про приватність і не спекулювати на темі здоров'я Демі, 

  - Заявив представник співачки. 

  Демі Ловато не приховувала своєї залежності від кокаїну та алкоголю, проблем із психічним здоров'ям та харчовою поведінкою. Але дівчина заявила, що вже шість років, як чиста. Нещодавно Демі випустила пісню «Sober» («Твереза»). 

  Статті на тему