UA
  RU

  Демі Ловато зробила офіційну заяву після передозування наркотиками

  Редагувати переклад
  Виконавиця вперше прокоментувала своє передозування наркотиками та термінову госпіталізацію.
  Демі Ловато зробила офіційну заяву після передозування наркотиками.

  Демі Ловато. Фото: instagram.com/ddlovato

  25-річна Демі Ловато у своєму Instagram опублікувала офіційне звернення, в якому подякувала рідним, близьким та шанувальникам, які надали їй підтримку в цей непростий період:


  Я завжди відверто говорила про свою залежність. Але я зрозуміла, що ця хвороба не минає з часом. Це те, з чим я маю продовжувати боротися. 

  Я хочу подякувати Богові за те, що зі мною все гаразд. Дякуємо моїм шанувальникам, яким я завжди вдячна за їхню любов і підтримку. Ваші позитивні думки, слова та молитви допомогли мені у цей складний час. Дякуємо моїй сім'ї, команді та персоналу госпіталю, які були зі мною весь цей час. Без них зараз не було б ні мене, ні листа.


  Зараз мені потрібен час, щоб продовжити лікування та сфокусуватися на тверезому житті та відновленні. Я ніколи не забуду ваше кохання, і я дуже чекаю дня, коли зможу сказати, що я нарешті перейшла на інший бік. Я продовжуватиму боротися».


  Нагадаємо, пару днів назад співачку непритомну виявив її асистент. Життя Ловато врятував її охоронець, який швидко зорієнтувався в ситуації і став робити їй штучне дихання до приїзду медиків. Лікарі швидкої допомоги, які приїхали на місце, ввели їй налоксон — ліки, що застосовуються при передозуванні наркотиків.

  Читайте також: ЗА Тверезість: ДЕМІ ЛОВАТО ЗРОБИЛА НОВЕ ТАТУЮВАННЯ

  Із наркозалежністю зірка бореться вже багато років. Їй навіть вдалося протягом довгого часу вести тверезий спосіб життя, проте нещодавно у нього стався рецидив, про що він заспівав у своїй новій пісні «Sober». Як розповіли інсайдери, після того, як співачку випишуть зі шпиталю, вона вирушить у регаб, де пройде курс реабілітації.  Статті на тему