UA
RU

Демі Ловато випустила життєстверджуючий кліп на пісню I Love Me

Редагувати переклад
Співачка порушує важливу тему у новій відеороботі на пісню I Love Me.
Демі Ловато випустила життєстверджуючий кліп на пісню I Love Me-Фото 1

@ddlovato

Після передозування Демі потрібен деякий час, щоб перечекати хвилю коментарів і хейтерів, і шанувальників. Зараз зірка може спокійно говорити про той тяжкий період у її житті, більше того — вона присвячує йому пісню та кліп. 

Головне посилання лірики — це питання головної героїні самої себе: «Чому я порівнюю себе з усіма?». Ловато хоче нагадати і собі, й іншим, що треба виявляти повагу і дарувати любов головній людині у своєму житті – самій собі. 

Читайте також: ЛЄДІ ГАГА ВИПУСТИЛА КЛІП НА ПІСНЮ «STUPID LOVE»

Кліп - це історія життя самої Демі Ловато: в одному кадрі співачка дивиться на матір і дочку, в іншому - проводжає поглядом Jonas Brothers (з якими колись знімалася у фільмах для каналу Disney), у третьому - тримає за руку дівчину, яку забирають. на швидкій (відсилання до передозування). Є тут і сцена з нареченим та нареченою. Шанувальники вважають, що Демі згадує про невдале весілля з Вілмером Вальдеррамою.

I Love Me стала першою піснею у сьомому студійному альбомі Ловато.

Ця пісня — весела та безтурботна, і вона звучить як позитивне, оптимістичне повідомлення. В альбомі є потворні, чесні та важкі пісні, які змусять вас плакати,

- Заявила співачка. 

А ось у житті іншої співачки – Нікі Мінаж – зараз, навпаки, непростий період. Її чоловіка Кеннета Петті заарештували в Каліфорнії. 

Статті на тему