UA
  RU

  Деніел Дей-Льюїс заявив про звільнення з кіно

  У віці 60 років британський актор Деніел Дей-Льюїс вирішив «зав'язати» з кінематографом. Він вважається єдиним в історії триразовим володарем премії Оскар за найкращу чоловічу роль.


  Деніел Дей-Льюїс

  «Деніел Дей-Льюїс більше не працюватиме як актор. Він безмежно вдячний усім своїм колегам та глядачам, які супроводжували усі ці роки. Це його особисте рішення, і ні він, ні його представники більше не робитимуть додаткових інтерв'ю на цю тему», – заявив його прес-секретар Леслі Дарт. nytimes.com.


  Чому актор вирішив піти на пенсію, так і не вдалося з'ясувати. Але це не перша подібна заява Дей-Льюїса.

  Епоха невинності

  Наприкінці десятиліття Дей-Льюїс оголосив про те, що втомився від кіно і повернувся до свого захоплення – деревообробки. Оселившись в Італії, він також зацікавився взуттєвим ремеслом і підробляв шевцем. Якийсь час його місцезнаходження не було публічно відоме.


  Читайте також: 10 ЧОЛОВІКІВ, ДЛЯ ЯКИХ ВІК НІЧОГО НЕ ЗНАЧИТЬ

  Пізніше Скорсезе, Леонардо Ді Капріо та продюсеру Харві Вайнштейну коштувало чималих зусиль переконати його взяти участь у зйомках картини. Банди Нью-Йорку. Погодившись на роль, Дей-Льюїс також ретельно до неї готувався – він тривалий час працював м'ясником в одному з м'ясних магазинів Лондона.

  Він знявся у понад 20 кінокартинах. А премії Оскар Деніел Дей-Льюїс удостоївся за головні ролі в Моя ліва нога (1989) Нафта (2007) і Лінкольн (2012). У 2013 році актор був визнаний журналом час одним із ста найвпливовіших людей у ​​світі. Останнім у кінокар'єрі британця стане фільм режисера Пола Томаса Андерсона Примарна нитка, яка вийде на екрани наприкінці 2017 року.  Джерело фото: gettyimages.com

  Статті по темі:


  АКТ МИЛОСЕРДЯ: ЗІРКИ, ЯКІ ЖИЛИ В ПРИЙМАЛЬНИХ РОДИНАХ

  БУДИНОК ОДРІ ХЕПБЕРН ПІДЕ З МОЛОТКА ЗА 14 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ