Edit page title Депресія, наркотики та банкрутство: Джонні Депп дав відверте інтерв'ю
Edit meta description Розлучення з Ембер Херд не пройшло безвісти. Про це актор розповів виданню Rolling Stones. 55-річний Джонні Депп зізнався, що...

Close edit interface
UA
RU

Депресія, наркотики та банкрутство: Джонні Депп дав відверте інтерв'ю

Редагувати переклад
Розлучення з Ембер Херд не пройшло безвісти. Про це актор розповів виданню Rolling Stones.
Депресія, наркотики та банкрутство: Джонні Депп дав відверте інтерв'ю.

Джонні Депп виступає із гуртом Hollywood Vampires. Фото: Gеtty Images

55-річний Джонні Депп зізнався, що після розлучення з юною актрисою Ембер Херд «упав нижче нікуди»:

Наступним кроком було просто приїхати кудись з розплющеними очима і поїхати із зачиненими. Я не міг щодня справлятися з цим болем».

Щоб хоч якось допомогти собі, актор почав писати книгу мемуарів. При чому актор вибрав старий-добрий спосіб - на друкарській машинці.

Вранці я вливав горілку і сідав за друкарську машинку. Я писав, доки сльози не заливали мені очі настільки, що я не міг бачити сторінку. Я намагався зрозуміти, що я зробив не так, чому це сталося зі мною. Я намагався бути добрим до всіх, допомагати оточуючим, говорити правду та бути чесним. Щоправда, для мене найголовніша річ, але все одно сталося те, що сталося», - розповів Депп.

Складно було й те, що чутки про банкрутство актора дійшли його 16-річного сина Джека. Депп зізнався, що діти у школі розповідали його синові: «Це неправильно».

Читайте також: ОХОРОНИКИ ДЖОННІ ДЕППА ПОДАЛИ НА НЬОГО В СУД

Також зірка різко відреагував, коли у пресі почали засуджувати його витівку — покупку вина на 30 тисяч доларів: «Мене це ображає, бо я витратив на вино набагато більше».

В інтерв'ю актор зізнався, що тривалий час вживав заспокійливі та дуже шкодує, що їх більше не можна купити в США без рецепта: «Вони просто змушують тебе посміхатися, бути добрим». Актор запропонував розпорошувати ЛСД із літаків, щоб робити людей щасливішими.

Нагадаємо, у Мережі обговорюють зайвий худорлявість актора.

Статті на тему