Edit page title Деталі суду: Джонні Депп просив асистента дістати наркотики
Edit meta description Актор порушив ухвалу суду і приховав смс до асистента з проханням дістати кокаїн та екстазі. Команда адвокатів Джонні Деппа зобов'язана

Close edit interface
UA
RU

Деталі суду: Джонні Депп просив асистента дістати наркотики

Редагувати переклад
Актор порушив ухвалу суду і приховав смс до асистента з проханням дістати кокаїн та екстазі. 

Деталі суду: Джонні Депп просив помічника дістати наркотики-Фото 1

Команда адвокатів Джонні Деппа мала передати всі документи, що стосуються справи про наклеп проти колишньої дружини Ембер Херд. Але актор вирішив приховати від суду серію текстових повідомлень, де просив свого асистента купити «MDMA та інші наркотики». Це було у 2015 році, коли вони разом із Ембер перебували в Австралії. 

«Потрібно більше білосніжних речовин, брат. Якомога швидше. Будь ласка, я у дуже поганій формі», — написав він в одному повідомленні, яке було включено до судових документів. В іншому він сказав помічнику: «Нам потрібно більше щасливих пігулок. Дістанеш?». Потім Депп написав: Нічого нікому не говори!!!!.

Читайте також: ДЕПРЕСІЯ, НАРКОТИКИ ТА БАНКРОТСТВО: ДЖОННІ ДЕПП ДАВ ВІДКРВЕНУ ІНТЕРВ'Ю

Деталі суду: Джонні Депп просив помічника дістати наркотики-Фото 2

Видання The Sun стверджує, що повідомлення мали вирішальне значення, щоб поставити під сумнів слова актора про те, що він не вживав наркотиків до сварки з Херд, під час якої він напав на неї. 

Суддя Ендрю Ніколь заявив, що Депп порушив ухвалу суду і «не виконав повністю своє зобов'язання», приховавши «тексти про наркотики».

Очікується, що Депп і Херд особисто дадуть свідчення в ході лондонського судового розгляду, яке було перенесено з березня через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо, актори познайомилися на знімальному майданчику комедії «Ромовий щоденник» у 2011 році та одружилися у Лос-Анджелесі у лютому 2015-го. Вони розлучилисьв 2017 році.

Статті на тему