UA
  RU

  Діва Кассель у новій фотосесії: як дві краплі води зі своєю мамою Монікою Беллуччі

  Редагувати переклад
  Нова fashion-зйомка моделі повернула нас за молодості Моніки Беллуччі.
  
  Діва Кассель у новій фотосесії: як дві краплі води зі своєю мамою Монікою Беллуччі-Фото 1

  Instagram/@bastienbarade

  Як приємно спостерігати за підростаючим поколінням дітей знаменитостей, якщо це Діва Кассель. 17-річна модель презентувала нову модну фотосесію на своїй сторінці в Інстаграм, де позує у різних вбраннях.


   Дочка Моніки Беллуччі та Венсана Касселя постала перед своїми шанувальниками в обтягувальному латексному чорному комбінезоні, завдяки якому користувачі соціальної мережі побачили посилання на сагу “Матриця”, в атласній сукні корсеті, а також у легкому сарафані-сіті. Дивлячись на свіжі знімки, можна згадати архівні фотосесії Моніки Беллуччі, де вона також чуттєво і пристрасно позує перед камерами фотографів. Схожість стовідсоткова! За зйомку Діви Кассель відповідав фешн-фотограф Бастіє Барад.

  Діва Кассель у новій фотосесії: як дві краплі води зі своєю мамою Монікою Беллуччі-Фото 2

  Instagram/@bastienbarade

  Діва Кассель у новій фотосесії: як дві краплі води зі своєю мамою Монікою Беллуччі-Фото 3

  Instagram/@bastienbarade

  Діва Кассель у новій фотосесії: як дві краплі води зі своєю мамою Монікою Беллуччі-Фото 4

  Instagram/@bastienbarade


  Юна дівчина настільки гармонійно виглядає у кадрі, що зовсім не викликає сумнівів, чому дизайнери Доменіко Дольче та Стефано Габбана неодноразово запрошували дівчину для зйомок у їхніх рекламних кампаніях. Чи варто нагадувати, що її мама Моніка Беллуччі є незмінною музою бренду Dolce & Gabbana вже тривалий час.

  Читайте також: Дочка Мадонни взяла участь у новій рекламній кампанії Savage x Fenty

  Нову зйомку оцінили не лише передплатники дівчини, а й її знамениті друзі. Так, наприклад, захоплене емоджі поставила Тіна Кунакі, теперішня дружина отця Діви, Венсана Касселя. До речі, дівчата часто проводять час разом, і у них почалися теплі дружні стосунки.


   

  Статті на тему