UA
  RU

  Девід та Вікторія Бекхем заразилися COVID-19 на вечірці

  Редагувати переклад
  Про це повідомили іноземні ЗМІ 

  Девід та Вікторія Бекхем заразилися COVID-19 на вечірці-Фото 1


  Подружня пара зіткнулася з характерними симптомами після вечірки у Лос-Анджелесі. Жертвами коронавірусу стали не лише Девід та Вікторія, а й їхні родичі та співробітники. 

  Бекхеми вирушили до США заради запуску нового футбольного клубу "Miami CF". Вони відвідали кілька світських заходів, оскільки Девід мав рекламні зобов'язання. Не обійшлося без рукостискань та тісного спілкування з фанатами та сановниками клубу. Потім подружжя вилетіло назад до Лондона і було прямо з аеропорту доставлено в особняк у Котсуолдсі. 


  Як каже інсайдер, Вікторія побоювалася, що вони можуть бути суперпоширювачами після того, як прилетіла до Великобританії на 21-й день народження сина Брукліна.

  Читайте також: ДУЕЙН ДЖОНСОН РАЗОМ З ДРУГОЮ І ДВОМА ДОЧКАМИ ПЕРЕБОЛІЛИ КОРОНАВІРУСОМ

  Девід відчув себе погано, а потім у Вікторії захворіло на горло і піднялася температура. Водночас кілька людей з їхньої команди, включаючи водіїв, охоронців та асистентів, захворіли — на деяких було дуже погано. Вікторія запанікувала і змусила всю сім'ю ізолюватись,


  - повідомив наближений до пари. 

  Бекхем вдалося зберегти цю історію в таємниці. Імовірно, вони заразилися ще 1 березня, коли команда Девіда провела свій перший матч на виїзді в Лос-Анджелесі. Нині вони здорові і навіть встигли побувати у відпустці у Греції та Італії.

  Прес-секретар Девіда та Вікторії від коментарів відмовилася.  Статті на тему