UA
RU

ДіКапріо віддав $15 мільйонів на порятунок природи

Редагувати переклад

Актор дав нам привід любити його ще більше! Фонд Леонардо ДіКапріо пожертвував круглу суму грошей екологічним організаціям.

Леонардо Ді Капріо

Руйнування природи нашої планети відбувається такими темпами, що це неможливо ігнорувати. Ми відповідальні за створення майбутнього, в якому населення Землі не губить довкілля,

- Заявив ДіКапріо.

Пожертвувані гроші підуть на захист дикої природи, тропічних лісів, океанічної екосистеми, а також на боротьбу із глобальним потеплінням. Серед тих, хто отримає гранти від Леонардо Дікапріо — американська організація Wildlife Conservation Society, Міжнародний фонд захисту тварин, британський благодійний фонд Save the Elephants, міжнародний проект The Conservation Land Trust, громадська організація Tree People, міжнародний фонд Oceans 5 та Всесвітній фонд дикої природи .

Фонд імені Леонардо ДіКапріо був створений у 1998 році, через рік після виходу легендарного «Титаніка». Почав він із фінансування проектів із захисту навколишнього середовища та вимираючих видів тварин. Сьогодні фонд підтримує роботу подібних проектів у понад 40 країнах світу.

У вересні 2014 року актор став посланцем світу ООН з питань зміни клімату. У своїй вітальній промові на засіданні Радбезу ДіКапріо закликав усіх присутніх у залі «віддати всі сили на збереження життя на нашій планеті». 

А цього року Леонардо підписав контракт із Інтернет-компанією Netflix, в якому зобов'язався зняти серію документальних фільмів, присвячених охороні навколишнього середовища.

Статті на тему