UA
RU

Діта фон Тіз висловилася щодо звинувачень проти Мериліна Менсона 

Давня супутниця співака заперечує поведінку аб'юзера з боку готичного виконавця. 
Діта фон Тіз висловилася щодо звинувачень проти Меріліна Менсона - Фото 1

У заяві, опублікованій у Instagram У середу, 3 лютого, танцівниця бурліска та дизайнер нижньої білизни заявила, що вона «міркувала над новинами» про Мерилін, який був її чоловіком протягом одного року з 2005 по 2006. 

«Для тих, хто висловив свою занепокоєність з приводу мого благополуччя, будьте певні, я ціную вашу доброту», — сказала Діта, перш ніж додати: «Будь ласка, знайте, що оприлюднені подробиці не відповідають моєму особистому досвіду протягом семи років спільного життя. парі з Мерилін. Якби все було саме так, то я не вийшла б за нього заміж у грудні 2005 року. Я пішла через 12 місяців через невірність і наркоманію». 

Діта уклала: «Будь-якому насильству немає місця в жодних стосунках. Я закликаю тих з вас, хто зазнав насильства, вжити заходів для зцілення і знайти сили, щоби повністю реалізувати себе». 

Декілька днів тому зірка “Світу Дикого Заходу” Еван Рейчел Вуд стверджувала, що Мерілін «жахливо ображав» її протягом їхніх стосунків, які закінчилися у 2007 році. Мерилін, справжнє ім'я якого Браян Уорнер, відкинув усі звинувачення. 

Діта фон Тіз висловилася щодо звинувачень проти Меріліна Менсона - Фото 2

Читай також: Зірка "Великої маленької брехні" Шейлін Вудлі зустрічається з новим бойфрендом 

"Очевидно, моє мистецтво і моє життя довгий час були магнітом для суперечок, але ці недавні заяви про мене - жахливе спотворення реальності", - сказав шок-рокер у заяві, опублікованій у Instagram 1 лютого. “Мої інтимні стосунки завжди були такими. І були повністю узгоджені з партнерами, які хотіли так само, як і я. Незалежно від того, як і чому люди вважають за краще трактувати минуле, я говорю тільки правду”. 

Мерилін ще не відповів на зауваження Діти про їхній шлюб, але це далеко не вперше, коли танцівниця звинувачує в їхньому розриві неоднозначну поведінку артиста. 

В інтерв'ю Команда щодня Телеграфний 2007 року пін-ап-модель звинуватила Мерілін у «невідповідних стосунках» з іншою жінкою під час їхнього шлюбу. 

 "У мене склалося враження, що він вважав, що я не підтримую його", - зазначила вона тоді. Але правда в тому, що я не підтримував його спосіб життя, і з'явився хтось інший, хто підтримав його. 

 Мерилін розповідав журналу Спін: «Люди можуть сказати, що наркотики та алкоголь зруйнували мій шлюб Це якщо говорити з позиції адвоката диявола, хоч я сам і є диявол. Вона сказала, що терпіла мій спосіб життя, бо сподівалася, що я змінюсь, і погрожувала піти, якщо я цього не зроблю». 

У світлі звинувачень на адресу Мерилін, його майбутні появи у фільмах.Кріпшоу Шаддера» та «Американські боги Старз» були скасовані. Звукозаписний лейбл співака Лома перспектива Записи також відмовився від співпраці зі співаком. 

Статті на тему