UA
RU

Добра справа: Наомі Кемпбелл стала послом Фонду підтримки молодих лідерів

Редагувати переклад
Модель зайняла посаду принца Гаррі та Меган Маркл.
 
Добра справа: Наомі Кемпбелл стала послом Фонду підтримки молодих лідерів.

Британська модель відома не лише своєю успішною роботою на подіумах та знімальних майданчиках, а й благодійною діяльністю. Як повідомляє видні Reuters, “чорна пантера” модного бізнесу стала послом міжнародного Фонду Queen's Commonwealth Trust (QCT), заснований у 2018 році.

Головною метою цієї благодійної організації є підтримка молодих підприємців та лідерів, які прагнуть змінити на краще спільноти, з якими вони взаємодіють, у тому числі сфери охорони здоров'я, екології та освіти.

Наомі Кемпбелл обійняла посаду глобального посла Фонду, який до цього обіймав принц Гаррі та Меган Маркл. Модель поділилася, що рада підтримати ініціативу та допомагати молодим лідерам реалізувати свій потенціал:

Незалежно від того, звідки ви або де зараз перебуваєте, у вашому співтоваристві є молоді лідери, які роблять приголомшливу роботу. Іноді їх не помічають, а деякі з них можуть навіть не вважати себе «лідерами», але всі вони заслуговують на нашу підтримку та доступ до освіти та ресурсів.

 - йдеться у заяві Кемпбелл.

Добра справа: Наомі Кемпбелл стала послом Фонду підтримки молодих лідерів.

На знак ювілею 70-річчя правління королеви Єлизавети, яке відбудеться 2022 року, Фонд запускає окрему гілку підтримки підприємців — Платиновий ювілейний фонд, який підтримуватиме людей із вікової групи 18-35 років із 54 країн Співдружності.

Я займаюся розширенням прав та можливостей молодих людей понад 25 років. Це те, що дуже близько моєму серцю, і я продовжуватиму робити все, що в моїх силах, щоб виховати наступне покоління, щоб вони могли створити краще майбутнє для своїх спільнот,

-каже знаменитість.

Читайте також: Сінді Кроуфорд відтворила кадр з культової реклами Pepsi 1992 року з благодійною метою

Нагадаємо, що це не перший благодійний досвід Наомі Кемпбелл. До цього вона снувала проект Fashion For Relief у 2005 році, завдяки якому кошти, зібрані з показів, перейшли на покриття потреб жертв урагану Катріна та тайфуну Хайян. А також Кемпбелл надала неабияку підтримку африканському населенню, за правління покійного президента ПАР Нельсона Манделли.

Статті на тему