UA
RU

Добре серце: Чому Кіану Рівз віддає більшу частину гонорарів на благодійність 

Редагувати переклад

Актор відомий своїми філантропічними тенденціями. 

За всю свою акторську кар'єру Кіану Рівз заробив 315 мільйонів доларів, але, як зазначив його близький друг у коментарях для The Post, чоловік непокоїть через це. Особливо після того, як життя Рівза перетворилося на низку трагедій. 

Добре серце: Чому Кіану Рівз віддає більшу частину гонорарів на благодійність - Фото 1

«Кіану віддає багато грошей і зробив більше добра для людей, ніж нам відомо. Він знає, як йому пощастило. На відміну від багатьох голлівудських мегазірок, він ніколи не сприймає свій успіх як належне”, — заявив друг сім'ї. 

Незважаючи на те, що грудневі заяви про те, що актор пожертвував 70% своєї зарплати від першої частини “Матриці” до Інституту дослідження раку, були спростовані представником Рівза, він все ще залишається найщедрішим членом голлівудської родини. Так, Кіану не лише дарує дорогі презенти колегам, членам знімальних команд, постачальникам їжі, але й жертвує гроші на благодійність. 

Добре серце: Чому Кіану Рівз віддає більшу частину гонорарів на благодійність - Фото 2

"Кіану відомий своєю щедрістю", - сказав голлівудський продюсер, помітивши, що Кіану віддав 20 000 доларів постановнику знімального майданчика "Матриці" після того, як дізнався, що чоловік має серйозні фінансові проблеми. 

Рівз також подарував кожному з 12 каскадерів з Матриці: перезавантаження одну зі своїх улюблених речей — мотоцикл Harley-Davidson. Після зйомок фільму «Джон Вік 4» Рівз презентував каскадерам годинник Rolex Submariner із особистими написами. 

Повірте мені, всі каскадери мріють попрацювати з Кіану. І не лише через подарунки. А тому що він дуже серйозно сприймає їхню роботу, і дуже поважає їх, бо саме вони є великою частиною його успіху. Каскадери, бойові тренери дуже рідко отримують таке визнання”, — зауважило голлівудське джерело.

Читай також: Про що жінка мовчить: Дар'я Плаксюк, дизайнер PODYH

“Причина, чому Кіану знявся у 60 фільмах, це те, що кожен кастинг-директор хоче з ним попрацювати. Його любить не лише публіка, а й режисери, колеги, команда. Він завжди готовий, завжди вчасно. Уважність, товариськість і турбота — немає жодної людини на майданчику, яку б він не знав або з ким не спілкувався”.

Добре серце: Чому Кіану Рівз віддає більшу частину гонорарів на благодійність - Фото 3

Проте, інсайдери стверджують, що ділитися всім, що має, Кіану почав після травматичних подій з минулого. 

Так, у 1993 році він втратив найкращого друга та колегу з фільму "Мій особистий штат Айдахо" - Рівера Фенікса, який помер через передозування. 

У 1999 році тодішня дівчина Рівза Дженніфер Сайм, яка була асистенткою режисера Девіда Лінча, народила їх із Кіану спільну доньку на місяць раніше за визначений термін, але плід не вижив. Біль був настільки глибоким, що закохані розлучилися, щоб знову зійтись у 2001 році. 28-річна Сайм боролася з депресією, коли свідомо в'їхала до лінії припаркованих машин. Вона померла миттєво, а розслідування виявило у її крові заборонені речовини. 

"Якщо смерть Ави не була достатньо руйнівною, то втратити свою споріднену душу в особі Дженніфер ... Ось після чого у Кіану почалася темна смуга в житті", - сказав колега актора. 

Саме події минулого змусили Рівза взятися за роль скорботного вбивці у франшизі "Джон Вік". 

"Він справді може ототожнювати себе з цим персонажем, який мотивований сумом і втратами, - через смерть батька, коли Кіану був ще дитиною, через його власну дочку, Рівера, жінки, з якою він провів кілька років", - зауважив. кастинг-директор. 

 

Статті на тему